Hava Yolu Şirketleri En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımladı

Hava Yolu Şirketleri En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımladı

Türkiye genelinde hizmet sunan hava yolu şirketleri yayımladıkları ilanlarla beraber bünyelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacaklarını duyurdular. Hangi hava yolu şirketi ne kadar personel alımı yapıyor? Hava yolu şirketi personel alım ilanına başvuru şartları neler? İşte detaylar...

Türkiye genelinde faaliyetlerine devam eden hava yolu şirketleri kendi internet siteleri ve kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlarla beraber personel alımı yapacaklarını duyurdular. Söz konusu hangi hava yolu şirketi kaç personel alımı yapıyor? Başvurularda hangi şartlar aranıyor? Merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

HAVA YOLU ŞİRKETLERİ PERSONEL ALIM İLANLARI

3 farklı hava yolu şirketi tarafından yayımlanan ilanlarla beraber en az lise mezunu olmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacak. Söz konusu ilanlar içerisinde ön lisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabilecekleri başvuru detaylarına yer verilmiş durumda. Yayımlanan söz konusu ilanlar içeriğinde boş pozisyonlar açıklanırken hangi illerde personel alımı yapılacağı belli oldu. 

3 FARKLI HAVA YOLU ŞİRKETİ İLAN YAYIMLADI

3 farklı hava yolu şirketi bünyelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmak için ilan yayımladı. İlan yayımlayan hava yolu şirketleri; Atlasjet Havacılık A.Ş, Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları olarak açıklanmış durumda. 

Söz konusu bu firmalar kendi internet adresleri üzerinden ve kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanla beraber personel alımı yapacaklarını duyurdular. Söz konusu ilanlarla alaklı olarak detaylar alt kısımda...

TÜRK HAVA YOLLARI KADRO DETAYLARI

THY tarafından yayımlanan ilanla beraber kurumun idari ve teknik personel kategorisinde personel alımı yapılacağı açıklandı. Bununla beraber görevlendirilmek üzere THY Güvence Başkanlığı'nda tecrübeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Diğer yandan Kurumsal ve Dağıtım Kanalları Başkanlığı'nda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bilişim teknolojileri alanında ise yarı zamanlı olarak personel alımı yapılacağı ifade edildi 

PEGASUS HAVA YOLLARI KADRO DETAYLARI

Pegasus Hava Yolları tarafından yayımlanan personel alımı ilanlarında ise net olark 

Pegasus Hava Yolları tarafından yayımlanan personel alım ilanında ise 16 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Söz konusu yayımlanan ilan içeriğinde alım yapılacak kadrolar; Engelli ofis destek elemanı, Kıdemli iş analisti, ağ uzmanı, finans iş ortağı, güç sistemleri mühendisi, kıdemli satın alma uzmanı, yer ekipman bakım onarım uzmanı, rezervasyon uzmanı, teknik depo uzmanı, kargo satış, pazarlama, atölye teknisyeni, mekanik teknisyeni, uçak yükleme işçisi, tecrübeli kabin memuru olarak açıklanmış durumda.

ATLASJET HAVACILIK A.Ş. KADRO DETAYLARI

Atlasjet tarafından yayımlanan personel alımında ise; şirket bünyesinde Bilet Satış Memuru alımı için personel istihdamı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURULARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylarda aranan genel şartlar belli oldu. Söz konusu şartlar kadro detaylarına göre ve yayımlanan personel alım ilanına yönelik olarak değişim gösterebiliyor.

Her firma elbette kendi yayımladığı ilanın şartlarına haiz olunmasını istiyor. Diğer yandan başvuruda aranna genel şartlar; T. C. vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen açık pozisyonlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olmak, yabancı dil şartının karşılanması, şirket tarafından alım yapılacak şehirde ikamet edilmesi veya edilecek olması, adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmaması, seyahat engeli olmaması, görevini yapmaya engel sağlık problemi olmaması, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya tecilli olması adaylarda aranan genel başvuru şartları olarak sıralanmış durumda.

HAVA YOLU ŞİRKETLERİ PERSONEL ALIM İLANLARI DETAYLARI

Söz konusu yayımlanan personel alımıyla alakalı olarak diğer detayları ve merak ettiğiniz bilgileri sizlere alt kısımda sunacağımız web bağlantıları üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

''Türk Hava Yolları Deneyim Şartı Olmadan Farklı Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor'' ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ

''Pegasus Hava Yolları Tecrübe Şartı Olmadan Personel Alıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)'' ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.