Havelsan Eylül Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı

Havelsan, personel açığı olan pozisyonları için Eylül ayı personel alım ilanını yayımladı. Havelsan personel alım ilanı detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Havelsan Eylül Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı

Havelsan, zaman zaman oluşan personel açıklarını gidermek için ilan yayımlıyor. Yeni yayımlanan ilan ile Ankara'da açık olan 2 pozisyonda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Havelsan, Eylül ayı personel alımları, Yazılım Uygulama Teknisyeni ve Elektrik Elektronik Mühendisi pozisyonlarında yapılacak.

Personel Alım İlanına Başvuracak Adaylardan;

Bilgisayarlarla ilgili kavramlara hakim, iyi donanım bilgisine sahip olmak

30 yaşını aşmamış olmak

Askerlikle ilişkisi olmamak

Seyahate engeli olmamak ve aktif araç kullanabilmek

Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olmak şartlarını taşımaları isteniyor.

Başvuru Süreci:

* Havelsan personel alım ilanı başvuruları, 1 Ekim 2017'ye kadar devam edecek. İlan detayları ve başvuru için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/Jv8evk

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE