IGA Havalimanı İşletmesi Personel Alımları Yapıyor! (En Az İlkokul Mezunu)

IGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki başvuru şartları neler? IGA Havalimanı İşletmesi tarafından yayımlanan ilanlara yönelik olarak tüm detayları sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz.

IGA Havalimanı İşletmesi Personel Alımları Yapıyor! (En Az İlkokul Mezunu)

IGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketince yayımlanan personel alım ilanlarını okurlarımız için derledik..

Kariyer siteleri ve kendi web adresi üzerinden ilan yayımlayan IGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketi personel alımlarıyla alakalı olarak tüm detaylar sitemizde.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALIMLARI YAPILACAK?

IGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanda ise alım yapılacak olan pozisyonlar şu şekilde;

"Frontend Developer, Elektronik Sistemler ve Otomasyon Uzmanı, Su Şartlandırma Teknikeri, SAP Uzmanı, Güvenlik Görevlisi, Tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Elektrik OG Teknisyeni, Elektrik AG Teknisyeni, Dış Saha Elektronik Sistemler Destek Teknisyeni.

Dış Saha Elektrik Sistemler Vardiya Amiri, Elektrikli Kapılar Teknisyeni, Yangın Alarm ve Ses Yayın Sistemleri Mühendisi, Terminal Elektronik Güvenlik Sistemleri Mühendisi, UC Elektrojen Mühendisi, UPS Uzmanı, Terminal Binası Elektrik Sistemler Vardiya Amiri, Terminal Binası Depolar Sorumlusu.

Elektrik Sistemleri Malzeme Lojistik Teknisyeni, Elektrik Sistemler Malzeme Lojistik Uzmanı, Elektrik Sistemler SAP Uzmanı, Otomasyon Teknikeri / Teknisyeni, Mekanik BMS ve SAP Uzmanı, Klima Teknikeri, Kaynak Teknikeri, Havalandırma Teknikeri/Teknisyeni, Muhasebe ve Finans Elemanı.

Güvenlik Müdürü, Temizlik Görevlisi, Bulaşıkhane Elemanı, Garson, Satış Müdürü, Rezervasyon Sorumlusu, Resepsiyon Şefi, Yiyecek İçecek Şefi, Teknik Bakım Elemanı, Aşçı, Kat Hizmetleri Şefi, Barmen, Resepsiyonist, Eğitim Uzmanı" olarak açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

IGA Havalimanı İşletmesi Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanda ise alım yapılacak olan pozisyonlarda aranan genel şartlar şu şekilde;

Üst kısımda yer alan pozisyonlara göre talep edilen eğitim seviyelerinden mezun olmak zorunlu.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş ve kadrolara göre tecilli (en az 2 yıl) veya muaf olması gerekiyor.

Çalışma saatlerine ayak uydurabilecek adayların başvuru yapması isteniyor ve ayrıca sağlık durumunun görevini yapmaya engel olmaması talep edilmekte.

Söz konusu ilanlara yönelik diğer detayları merak ediyorsanız alt kısımda vereceğimiz bağlantı adreslerini kullanbilirsiniz.

İLAN DETAYLARI: https://goo.gl/PSH4zS (Web adresini internet tarayıcınızın arama satırına yazarak/kopyalayarak detayları inceleyebilirsiniz.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (16)
Harun 9 ay önce
Güzl habr ler verin ilkokul lar madur olmasin ztn cok yerde lise deniliyr nedir bu böyle insniz sonucda herkez keyfi icin okumamzlik etmez dunyanin haliztn zor.
M.AKIN 9 ay önce
Iga Havalimanı işletmesi istanbul 3.havalani yeni yapılan Havalimanı sayın Ayşe Akkaya
Ayşe Akkaya 9 ay önce
Bu iş yeri nerededir ben ordu giresun havalimanına başvuru yaptım haber gelmedi inşAllah buradan bir iş çıkar temizlik görevlisi olarak giresun açık işe ihtiyacım var ilkokul muzenuyum Allah rızası için Bana da yardımcı olur musunuz saygilarimla
Mehmet karakoç 9 ay önce
Arkadaslar. Bu iga ya nasil is bas vurusu yapacam bilen yazarmi rica etsem
Mehmet karakoç 9 ay önce
Arkadaslar. Bu iga ya nasil is bas vurusu yapacam bilen yazarmi rica etsem
Serdar aras 9 ay önce
Uçak temizliyi
Mutlucan çelik 9 ay önce
Gönenlik kursuna gidiyorum bende iş arıyorum acil işe iftiyacım var Allah rızası için bana yardımcı olun
metmtet çelik 9 ay önce
ilk okul 7 sene sitede temizlik te çalıştım acil işe ihtiyacım var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın