İlan İŞKUR'da Yayımlandı ! Emekli Trafik Polisi Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden polis alımına ilişkin ilan yayımlandı. Konu ile ilgili olarak yayımlanan ilana göre lise mezunu adaylar arasından emekli polis memuru alımı yapılacağı ifade edildi. Peki söz konusu ilana başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 14.04.2019, 22:54 15.04.2019, 15:31
İlan İŞKUR'da Yayımlandı ! Emekli Trafik Polisi Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanırken kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımına ilişkin ilanlar da yayımalnıyor. Bu ilanlara göre lise mezunu adaylar arasından emekli trafik polisi alımı yapılacağı ifade edildi.

İLANIN DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanda Ankara ilinde yer alan ve geçtiğimiz ay halkın hizmetine açılan Ankapark'ın güvenliğinin sağlanması amacaı ile çok sayıda güevenlikçi alımı yapılacağı daha önce açılanmıştı. Bu yayımlanan ilanda ise trafik polis memuru alımı yapılacağı ifade edildi.

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana başvuru yapacak olana adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre emekli trafik polisi alımı yapılacaktır. Başvurular için cv'lerin ilanda belirtilen mail adresine gönderilmesi gerekli olurken eğitim şartı olarak en az lise mezunu olunması gerekmektedir. Söz konusu ilana son başvuru tarihi ise 23 Nisan olarak çaıklanmıştır. Açıklamalara göre bu kadro için 1 kişi alınacaktır.

Ankapark Ankara ilinde Atatürk Orman Çiftliği yerleşkesinde hizmete giren bir tema parktır. Dev bir kompleks haline getirilen Ankapark'ın içerisinde atari çadırı, dinazor çadırı, oyuncak çadırı, sinema çadırı gibi alanlar mevcut.

İlana başvuru yapmak ve detayları görüntülemek için İŞKUR üzerinden giriş yapmak ardından ilan numarası “00004899113” yazarak arama yapmak yeterli olacaktır. 

Yorumlar (0)