iŞKUR Aracılığıyla Türkiye Genelinde 4 Bin 61 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İşkur resmi sitesinde yayımlanan ilanlara göre; Türkiye geneline 4 bin 61 özel güvenlik görevlisi aranıyor. İşte detaylar:

iŞKUR Aracılığıyla Türkiye Genelinde 4 Bin 61 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İşkur aracılığıyla personel alım ilanı yayımlayan firmalar, Türkiye genelinde farklı alanlarda görevlendirilmek üzere 4 bin 61 özel güvenlik görevlisi arıyor.

Firmalara göre başvuracak adaylardan talep edilen şartlar değişiyor. İlanlarda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur aracılığıyla alınıyor. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER

İstanbul, Ankara, Erzurum, Adana, Uşak, Bursa, Eskişehir, Malatya, Tekirdağ, Aydın, Kocaeli, Denizli, Bilecik, Konya, Trabzon, Sakarya, Balıkesir, Tokat, Karabük, Gaziantep, Yalova

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR

Vira Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri, 29 Ekim Özel Güvenlik Hizmetleri, Koç İnşaat, Securitas Güvenlik Hizmetleri, Gelişim Güvenlik ve Danışmanlık, 1453 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, Tepe Savunma ve Güvenlik Hizmetleri, Özdilek Alışveriş Merkezleri, Tekzen Ticaret

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az lise ve dengi okul mezunu olmak, talep edilen yaş aralığında olmak, seyahat engeli olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak.

İLAN DETAYLARI ve BAŞVURULARIN YAPILMASI

İşkur aracılığıyla yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için İşkur'a kayıt olmanız gerekmektedir. Online olarak İşkur kaydınızı yaptıktan sonra aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/A85qQu

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 2 yıl Önce

Özel sektörün elinde olan askeri ücretli modern köleler arıyoruz dese daha mantikli olur bu ülkede güvenlik mesleği yapılmaz bu sektöre girip harcadigim yıllara aciyorum sadece iyi düşünün güvenlik dışardan göründüğü gibi hiç bir iş yapmıyorlar oturup çay çorba içiyorlar denilen bir meslek değil içine girince ne demek istediğimi anlarsın belki ama çok geç olmuş olur hadibakalimistanbul.com