İŞKUR'dan Yeni İş İlanları! 874 Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alımı Yapılacak!

İŞKUR tarafından Türkiye geneli yeni iş ilanları yayınlandı. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında 475 aşçı ve 399 aşçı yardımcısı alımı yapılacak.. İŞKUR yayınladığı iş ilanları ile ilgili detaylar haber içeriğimizde yer almaktadır..

İŞKUR'dan Yeni İş İlanları! 874 Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alımı Yapılacak!

İŞKUR 04 Nisan 2019 tarih itibari ile 59 bin 25 iş ilanları yayınladı. İşkur tarafından yayınlanan yeni iş ilanlarına göre Türkiye genelinde 475 aşçı ve 399 aşçı yardımcısı olmak üzere toplamda 874 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Aşçı ve aşçı yardımcılığı için aranan şartlar her yayınlanan ilan başlığı altında değişiklik göstermektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak yapılacaktır. Aşağıda aşçılık ile ilgili iş ilanları yayınlanmıştır. İlgili iş ilanına başvuruda bulunmak ve ilan detayları hakkında bilgi almak için, ilan altında belirtilen linki kopyalayarak ulaşabilirler. İşte yayınlanan o iş ilanları.. 

1 -  475 AŞÇI ALIMI TÜRKİYE GENELİ 

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6132

2 - 399 AŞÇI YARDIMCISI ALIMI TÜRKİYE GENELİ 

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4992

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
seracetin özturk
seracetin özturk - 2 ay Önce

asci acil ise iytacim istabulda yasiyorum