İstanbul Avrupa Yakası İş İlanları Bulma

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 03.01.2019, 21:07
İstanbul Avrupa Yakası İş İlanları Bulma

İstanbul nüfusuna ve alan olarak büyüklüğüne bakıldığında sadece ülkemizin değil, Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen kentlerinden birisi durumunda bulunuyor. Resmi olarak ülkemizin başkenti olmasa da hemen her alanda fiili başkent durumunda bulunan İstanbul, ekonomi anlamında da ülkemizin en önemli kenti olarak gösterilebilir. 2015 verilerine göre 800 milyar dolar civarında bulunan Türkiye GSYH rakamının yaklaşık 280 milyar dolarlık bölümünü yani %35’lik bölümünü İstanbul oluşturuyor. Aynı yılın nüfus verilerine göre Türkiye nüfusunun %18,6’sını oluşturan İstanbul’daki kişilerin, Türkiye’nin İstanbul dışında yaşayan vatandaşların iki katından fazla üretim yaptıkları söylenebilir. Tüm Türkiye İstanbul kişi başı GSYH kadar üretim yapsaydı, toplam GSYH 800 milyar dolar değil, 1,5 trilyon dolar olurdu.

Dolayısıyla İstanbul’da iş bulmak ve orada yaşamak, ülkemizdeki birçok kişinin hayali durumunda bulunuyor. Üretime yaptıkları katkının fazla olması nedeniyle Türkiye ortalamasının oldukça üzerinde ücretler alan İstanbul çalışan nüfusu, tüketim harcamaları bakımından da değerlendirildiğinde Türkiye ortalamalarının 2-3 kat üzerine çıkıyor. Konuyu fazla dağıtmadan İstanbul’da iş bulmanın, özellikle kentin kalbinin daha güçlü attığı İstanbul Avrupa Yakasında iş bulmanın, ülkemizdeki birçok kişi açısından hayati bir görev olduğunu söyleyebiliriz. Peki, İstanbul Avrupa Yakası iş ilanlarını nereden takip etmek gerekir?

İstanbul Avrupa Yakası İş İlanları

İnternetteki iş ilanı siteleri tabi ki iş aramanın ve bulmanın en kolay yolu olarak kabul edilmektedir. Özellikle şehir dışında yaşayan ve İstanbul Avrupa Yakasındaki iş ilanlarını incelemek ve başvurmak isteyen kişiler mutlaka internetteki iş ilanı sitelerini kullanmalıdırlar.

İş ilanı siteleri arasında lider firmalardan birisi olan secretcv, eleman arayan firmalarla iş arayan kişileri aynı platformda buluşturan en başarılı örneklerden birisi. 2000 yılında hizmet vermeye başlayan site bu süre içinde birkaç milyon kişinin iş bulmasına yardımcı olmuş ve sitede kayıtlı adayların CV’lerinin toplam sayısı 20 milyonu geçiyor. Yani iş arayanlar için uygun bir ortam sağlayan site, aradıkları personeli bulamayan veya bulmakta zorlanan firmalar açısından da muhakkak değerlendirilmesi gereken bir seçenek olarak görünüyor.

Secretcv İstanbul Avrupa Yakası İş İlanları

Secretcv adresinde yayınlan İstanbul Avrupa Yakası kökenli iş ilanlarının sayısı 13 bin civarında geziniyor. Sürekli güncellenen iş ilanları çok sayıda olmalarının yanı sıra hemen her sektörde yer alan firmalar tarafından verilen iş ilanları olarak görünüyorlar. Tabi bu iş ilanları arasında yönetici pozisyonlara personel arayan ilanlar da bulunuyor, vasıfsız işçi olarak çalıştırılmak istenen kişilere yönelik ilanlar da bulunuyor.

İstanbul Avrupa yakası iş ilanlarının büyük bir kısmı hizmet sektöründe yer alan firmalar tarafından verilmiş. Yani ticaretle uğraşan işletmeler ve yeme içme ihtiyacını veya konaklama ihtiyacını karşılayan işletmeler tarafından verilen iş ilanlarının sayısı oldukça fazla.

İş ilanları arasında sayısı en fazla olan iş ilanları arasında, mühendis ve diğer teknik personel arayışında olan firmalar tarafından verilen ilanlar da bulunuyor. Öne çıkan diğer meslek dallarında yani öğretmen (eğitim), doktor – hemşire - hasta bakıcı (sağlık) gibi mesleklere sahip olan kişileri arayan iş ilanlarının sayısı da oldukça fazla. Bunların dışında kalan ilanlar, pazarlama – bilişim – imalat sektörlerindeki çeşitli pozisyonlara personel arayan firmalar tarafından verilmiş olan iş ilanlarından oluşuyor. Tabi çeşitli pozisyonlar derken işletmelere aranan temizlik görevlisi iş ilanları da var, aynı işletmelerde yöneticilik yapması istenen kişileri arayan iş ilanları da bulunuyor.

İstanbul İş İlanları ve Tüm Şehirlerin İş İlanları

İstanbul İş İlanları bulma vazifesini yerine getirmek için kullanabileceğiniz secretcv, ülkenin her yerinden verilen iş ilanlarını sektör – işletme boyutu gibi ayrımlar yapmadan yayınlayan bir site. Dolayısıyla sadece İstanbul’da iş arayan kişiler değil, ülkenin her yerinde iş bulmak isteyen kişiler tarafından kullanılabilir. Zaten sitenin kullandığı slogan da ‘iş bulmanın kolay yolu’ şeklinde hazırlanmış. Bu sloganın İstanbul Avrupa Yakası dâhil olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgeleri için geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Secretcv sektörün en eski firmalarından birisi olmasının yanı sıra, en geniş veritabanına ve en çok üye firma sayısına sahip olan iş bulma sitelerinden birisi olarak görünüyor. İnternet üzerindeki faaliyetlerini gazeteler, kitap sponsorlukları gibi yazılı yayınlarla da destekleyen web sitesi, iş arayan veya işçi arayan kişiler açısından en uygun adres olarak gösterilebilir.


Kısacası İstanbul Avrupa Yakası İş İlanlarını bulma ve iş başvurusu yapma amacını taşıyan kişiler ve eleman arayan şirketler için en uygun ortam, secretcv.com adresinde bulunuyor.

Yorumlar (0)