İstanbul Kültür Üniversitesi En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor

İstanbul Kültür Üniversitesi, yayımladığı ilan ile en az ön lisans mezunu personel alımları yapacağını duyurdu. Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

İstanbul Kültür Üniversitesi En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor

İstanbul Kültür Üniversitesi, bir personel alım ilanı yayımlayarak Destek Uzmanı pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu.

Alınacak personeller, İstanbul'da görevlendirilecek. Başvuru şartları ve diğer detaylar şöyle:

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Tercihen MYO ya da Üniversite teknik bölümlerinden mezun olmak, bilgisayar donanımı ve Microsoft Office programlarına hâkim olmak, bilişim sektöründe en az iki yıl tecrübeli olmak, iletişim becerisi kuvvetli olmak, dış görünüşüne dikkat ediyor olmak, sorumluluk alabilen ve iş takibi yapabilmek, ekip çalışmasına uyumlu olmak, iş takibinde başarılı olmak, İngilizce biliyor olmak, askerliğini tamamlamış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ VE ŞEKLİ

İstanbul Kültür Üniversitesi personel alım ilanı başvuruları, 16 Ekim- 14 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/vahbqu

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE