Kargo Şirketleri En az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Kargo Şirketleri En az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden kargo şirketleri yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Söz konusu kargo şirketleri personel alımıyla alakalı olarak merak edilen tüm detayları sizler için paylaşıyoruz. Peki başvurularda hangi şartlar aranıyor? Başvurular nereye yapılacak? İşte detaylar.

Kargo şirketleri kendi web adreslerinin yanı sıra kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. 4 farklı kargo şirketi tarafından yayımlanan ilanlarda ise en az lise mezunu şartı aranıyor. Başvurularla alakalı olarak merak edilen tüm detayları sizler için paylaşıyoruz.

KARGO ŞİRKETLERİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR

4 farklı kargo şirketi yayımladıkları ilanlarla en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonları açıkladı. 

4 FARKLI KARGO ŞİRKETİ İLAN YAYIMLADI

Söz konusu 4 farklı kargo şirketi olarak; Yurtiçi kargo, MNG kargo, UPS kargo ve Aras kargo olmak üzere şirketler resmi web adresleri üzerinden yayımladığı ilanla beraber kariyer siteleri üzerinde de ilanlarını yayımladılar.

Şirketlerin alımlarıyla alakalı olarak detaylarını derlerdik..

KARGO ŞİRKETLERİNİN ALIM YAPACAĞI KADRO DETAYLARI

Yurtiçi kargo, MNG Kargo, UPS kargo ve Aras kargo tarafından yaımlanan personel alım ilanlarına çeşitli eğitim seviyelerinden mezun olan adayların başvuru yapabilecekleri ifade edildi.

YURTİÇİ KARGO PERSONEL KADRO DETAYLARI

Yurtiçi kargo şirketi tarafından yayımlanan personel alımı ilanında çeşitli kadroların eksikliğinin giderilmesi için 15 açık pozisyonda çok sayıda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yurtiçi kargo tarafından yayımlanan personel alım ilanında en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kadro detayları açıklanırken adaylardan isteilen şartlara haiz olunması gerektiği ifade edildi.

ARAS KARGO PERSONEL KADRO DETAYLARI

Aras kargo şirrketi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında ise 6 açık pozisyonda çok sayıda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu kadroların alımlarına en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ifade edildi. 

UPS KARGO PERSONEL KADRO DETAYLARI

UPS kargo şirketince yayımlanan personel alım ilanında ise 21 açık pozisyona personel alımı yapılacağı ifade edildi. Adaylardan istenilen şartlar arasında en az lise mezunu şartı arandığı ve çok sayıda farklı illerde personel alımı yapılacağı ifade edildi.

MNG KARGO PERSONEL KADRO DETAYLARI

MNG Kargo tarafından yayımlanan personel alım ilanlarıyla alakalı olarak açıklanan kadro detaylarında ise; 13 açık pozisyonda personel alımının yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel detaylarına yönelik olarak en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ve yaş şartının bulunduğu kadrolara personel alımı yapılacağı belirtildi.

KARGO ŞİRKETLERİ PERSONEL ALIM İLANLARINDA ARANAN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Özel sektör kargo firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylara aranan başvuru şartları ise ilanların detaylarına göre farklılık gösterebiliyor. Her firma kendi yayımladığı ilanlara göre başvuru koşullarına haiz olunmalarını istiyor.

Kargo şirketleri tarafından yayımlanan ilanlar içerisinde yer alan genel başvuru şartları ise; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yayımlanan ilanların açık pozisyonlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak, ilanlara göre yabancı dil şartı, şirket tarafından yayımlanan ilanların belirlenen illerine göre ikamet şartları, adli sicil kaydı ve sicil arşiv kaydı bulunmaması, seyahat engeli olmaması, sağlık problemleri olmaması, askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olması.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu kargo şirketlerinin alım yapacağı kadro detaylarını sizler için derledik. İlanlara başvurular devam ediyor. İlanların son başvuru tarihi ise ilan yayımlanma tarihine göre değişiyorç

Yurtiçi kargo personel alım ilanı için: https://goo.gl/pav3uj (Web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalarak söz konusu ilanın detaylarıa erişim sağlayabilirsiniz.)

Aras kargo personel alım ilanı için: https://goo.gl/pzNJTR (Web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalarak söz konusu ilanın detaylarıa erişim sağlayabilirsiniz.)

UPS kargo personel alım ilanı için: https://goo.gl/xawbqA (Web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalarak söz konusu ilanın detaylarıa erişim sağlayabilirsiniz.)

MNG kargo personel alım ilanı için: https://goo.gl/mfLLFs (Web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalarak söz konusu ilanın detaylarıa erişim sağlayabilirsiniz.)

Kamupersoneli.net I ANKARA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum