Katar Havayolları kabin memuru alımı başvuruları başladı! 2019 Kabin memuru alım ilanı son başvuru tarihi açıklandı

Uzun süredir beklenen 2019 kabin memuru alım ilanı yayınlandı. Dünyaca ünlü havacılık şirketi Katar Havayolları kabin memuru alımı başvuruları başladı. Şirketin, Türkiye'ye yapılacak seferleri arttırması bekleniyordu. Son edinilen bilgilere göre, şirketin İstanbul'da bir mülakat ve alım etkinliği düzenleyeceği öğrenildi. Etkinliğin yeri ve tam tarihi yakın zamanda açıklanacak ve etkinliğe son başvurular 7 Temmuz'da sona erecek.

Katar Havayolları kabin memuru alımı başvuruları başladı! 2019 Kabin memuru alım ilanı son başvuru tarihi açıklandı

2019 kabin memuru alımı son dakika gelişmesi! Dünyaca ünlü havacılık şirketi Katar Havayolları kabin memuru alım ilanı ve başvuru şartları ilgili açıklama yaptı ve alımlar için İstanbul'da bir etkinlik düzenleneceği ve bu etkinliğe başvuruların açıldığı duyuruldu.

Türkiye-Katar arasında artan uçuş ve yolcu trafiğine paralel olarak Katar Havayolları, daha çok Türk uçuş personeli bulundurmak için zaman zaman işe alım etkinlikleri düzenliyor.

Kabin memuru alımı başvuru etkinliği düzenlenecek

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 16:08
YORUM EKLE