KPSS'siz Personel Alımı Yapan Kurumlar (THY, BEDAŞ, Roketsan ve Havelsan)

KPSS puanı olmayan ve işsiz vatandaşlar için güzel haberler var. KPSS şartı olmadan farklı kadrolarda personel alımı yapan kurumlar yeni duyurular yayımladı. İşte ilan metinleri...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 25.04.2019, 22:43 25.04.2019, 23:41
KPSS'siz Personel Alımı Yapan Kurumlar (THY, BEDAŞ, Roketsan ve Havelsan)

Türkiye'de milyonlarca işsiz vatandaşın olduğu biliniyor ve bu kapsamda KPSS şartı olmadan da personel alımları yapılıyor.

Ayrıca yayımlanan ilanlarda talep edilen genel ve özel başvuru şartlarıda açıklandı.

BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM (BEDAŞ) PERSONEL ALIM DETAYI

Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) tarafından yayımlanan ilan metinlerinde ise; " Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)" adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar açıklandı ve bu kadrolar ise "Müşteri İlişkileri Yetkilisi ve Müşteri Hizmet Merkezi Yöneticisi / Yönetmeni" olarak açıklandı.

DETAYLAR: "https://bit.ly/2Vhfmol" WEB ADRESİNDE YER ALIYOR

TÜRK HAVA YOLLARI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Yolları (THY) İnsan Kaynakları kariyer ekranı üzerinden yayımlanan ilanlarda ise personel alınacak kadrolar; "Simülatör Uçuş Öğretmeni, Kaptan Pilot ve Tecrübeli II. Pilot" olarak açıklandı.

DETAYLAR: "https://bit.ly/2I4qsHj" WEB ADRESİNDE YER ALIYOR

ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANI

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre personel alımı yapılacak. Söz konusu yayımlanan ilanda eğitim düzeylerine göre mezun olmuş adayların başvuru yapabilecekleri ilanın süresi devam ediyor. 

ROKETSAN PERSONEL ALIMLARINI HANGİ KADROLARA GÖRE YAPACAK?

Roketsan İnsan Kaynakları tarafından yayımlanan ilanlarda personel alımı yapılacak olan kadrolar ise;

"Fizik / Fizik Mühendisi ile Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Aday Mühendis, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Satınalma Mühendisi, Teknisyen, Genel Başvuru, Mekatronik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi, Makine Mühendisi ve Sistem Mühendisliği" olarak açıklandı.

DETAYLAR: "https://bit.ly/2Gz2Cl4" WEB ADRESİNDE YER ALIYOR

Havelsan tarafından yayımlanan personel alımında ise personel alınacak kadrolar ise; "Pcb Tasarım Teknikeri ve RF Tasarım Mühendisi" olarak açıklandı.

DETAYLAR: "https://bit.ly/2VhgwjH" WEB ADRESİNDE YER ALIYOR

Yorumlar (0)