Medipol Hastaneleri Çok Sayıda İşçi ve Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Medipol Hastaneleri yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Personel ve işçi alımına ilişkin yayımlanan ilanda yer alan kadrolar, alım yapılacak pozisyonlar ve ilana dair diğer detayları siz okuyucularımızla haberimizde paylaşıyoruz.

Medipol Hastaneleri Çok Sayıda İşçi ve Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Medipol Hastaneleri, farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapmaya devam ediyor. 

Farklı eğitim seviyelerinden çeşitli unvanlarda çok sayıda personel alımının yapılacağı açıklanan personel alım ilanında yer alan tüm detayları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

Medipol Hastaneleri tarafından yayımlanan personel ve işçi alım ilanlarında farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabileceği kadrolar yer alıyor. Öyle ki yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolar arasında lise önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar yer alıyor. 

İlan metninde yer alan alım yapılacak kadrolara ilişkin yayımlanan detaylarda, 15 farklı pozisyonda alım yapılacağı duyuruldu. 

Alım yapılacak kadrolar arasında, Çağrı Merkezi Personeli, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi, Cila Ustası, Temizlik Personeli, Ameliyathane Personeli, Diş Hekimi, Aşçı Yardımcısı, Otopark Görevlisi, Kafeterya Görevlisi, Ameliyathane Yardımcı Personeli, Hasta Danışmanı, pozisyonları yer aldı.

BAŞVURULAR NE ZAMAN KADAR YAPILACAK?

Medipol Hastaneleri personel ve işçi alımlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyuruyor. Yayımlanan ilanlara son başvuru tarihi ise alım yapılacak kadroya göre belirleniyor. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar, yukarıda yer alan kadrolar için açıklanan son başvuru tarihlerini aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla görüntüleyebilirler. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Medipol Hastaneleri tarafından yayımlanan işçi ve personel alım ilanlarında, açıklanan kadrolara başvuru yapacak adayların ilan metinlerinde belirtilen başvuru şartlarını sağlamaları isteniyor. 

Bu şartlar alım yapılacak birim, unvan ve kadroya göre farklılık göstermekte olup genel başvuru şartlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

''Kadrolara ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, (lise, önlisans ve lisans mezunu olmak), Başvuru yapılacak kadroya göre belirlenen özel şartları taşımak, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Hizmet sunumunda ‘hasta memnuniyetini’ gözeten, MS Office programlarını bilen, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Kişisel görünümüne ve bakımına dikkat eden, Nöbet sistemine göre çalışabilecek,'' 

İlanlara başvuruda bulunmak için; https://goo.gl/8QZY76

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek kaya
Dilek kaya - 1 yıl Önce

Bu işe cok ihtiuacim var nolur 4 çocuğum var ve geçim zor yemek hane te bile yapa bilirim

Kübra koç
Kübra koç - 1 yıl Önce

Bu işe ihtiyacım var yemekhanede bile yaparım temizlik falan yaparım

mustafa  bulut
mustafa bulut - 1 yıl Önce

benim ise ihtiyaclmvar her isi yaparlm yemek hane yaparlm yemek veririm daha onceden callsdlm yemekhanede ben isinize cok yararlm ne olur beni alln

Naciye kurekci
Naciye kurekci - 1 yıl Önce

Benim ise ihtitacim var hasta kayit telefonlara bakabilirim