Pegasus Hava Yolları İşçi ve Memur Personel Alım İlanı Yayımladı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Pegasus Hava Yolları ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere işçi ve memur personel alımı yapacağını duyurdu. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonların yer aldığı personel alım ilanının detaylarını siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 23.04.2018, 22:47
Pegasus Hava Yolları İşçi ve Memur Personel Alım İlanı Yayımladı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Pegasus Hava Yolları personel açığı bulunan birimlerine işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında çeşitli kadrolarda alım yapılacağı açıklandı. İlana başvuruda bulunacak adayların dikkat etmesi gereken hususlarında yer aldığı ilan metni detaylarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

PEGASUS HAVA YOLLARI PERSONEL ALIM İLANI

Pegasus Hava Yolları tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre firma 20 farklı pozisyonda alım yapacağını açıkladı. 

Alım yapılacak kadrolar ise şu şekilde; Misafir Destek Elemanı, Kabin Memuru, Simülatör Teknisyeni, İşçi, Mekanik Teknisyeni, Filo Yönetim Uzmanı, Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Organizasyon Gelişim Uzmanı, Uçak Mühendisi, Ağ Uzmanı, Finans Analiz Uzmanı

İLANA BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN TAŞIMASI GEREKEN ÖZELLİKLER

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların Pegasus Hava Yolları tarafından belirlenen özellikleri taşıyor olması gerektiği bildirildi. Her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen bu özellikleri siz okuyucularımıza genel olarak aşağıda aktarıyoruz. 

İlan metninde yer alan başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda olmak, alım yapılacak kadro gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesini karşılamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, takım çalışmasına yatkın, ekip olabilmek, koordinasyon, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, seyahat engeli olmamak ve varsa unvanlara göre belirlenen özel şartları sağlamak. 

BAŞVURULAR ELEKTRONİK OLARAK YAPILACAK

Haberimizin başında aktardığımız gibi Pegasus Hava Yolları personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapıyor. İlanlarda yer alan açık pozisyonlara başvuru yapacak adayların ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olması ve başvurusunu bu site üzerinden yapması gerekiyor. 

İlana ulaşmak için vermiş olduğumuz bağlantıyı (https://goo.gl/7LF6JS) kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)