Pegasus Hava Yolları Kabin Memuru ve Farklı Kadrolarda Personel Alımları İçin İlana Çıktı!

Kasım ayının gelmesiyle birlikte yeni ilanlar yayımlayan Pegasus Hava Yollarının personel alım ilanlarını okurlarımızla paylaşıyoruz. Söz konusu yayımlanan ilanlarla beraber adaylardan talep edilen genel ve özel şartlar sitemizde.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 03.11.2018, 15:33 04.11.2018, 10:03 Kerim Solak
Pegasus Hava Yolları Kabin Memuru ve Farklı Kadrolarda Personel Alımları İçin İlana Çıktı!

Pegasus Hava Yolları tarafından Kasım ayının gelmesiyle birlikte yeni ilanlar yayımlandı.

Bizlerde kamupersoneli.net olarak Kasım ayınnda yayımlanan yeni ilanların detaylarını derledik.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

Personel alımı yapılacak kadrolar ise;

"Mekanik Teknisyeni, Tecrübeli Kabin Memuru, Misafir Hizmetleri Memuru, Satış Yöneticisi, Ekip Planlama Uzmanı, Ekip Tahsis Destek Uzmanı, Gelir Yönetimi Uzmanı, Kabin Memuru (Arapça), Simülatör Teknisyeni, Kıdemli İdari İşler Uzmanı, Kıdemli Süreç ve İş Geliştirme Mühendisi, Engelli-Ofis Destek Elemanı ve Bakım Planlama Mühendisi" olarak açıklandı.

Pegasus Hava Yolları en az lise mezunu olmak kaydıyla personel alımı yapacağını ilan etti. 

Şirket tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro ve başvuru detaylarını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. İşte Pegasus Hava Yolları personel alım ilanı detayları

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan edilen pozisyonlara aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Firmanın anlaşmalı olduğu bu siteye üye olan adaylar aşağıda sizlere aktardığımız bağlantı üzerinden başvurularını yapabilecekler. 

BAŞVURU SÜRECİ

Pegasus Hava yolları tarafından yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen şartlar şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, takım çalışmasına yatkın, ekip olabilmek, koordinasyon, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, seyahat engeli olmamak.

Pegasus Hava Yolları personel alım ilanında adayların ayrıca; alım yapılacak pozisyon unvanlarına göre belirlenen eğitim seviyesini karşılamaları, isteniyorsa ilgili yabancı dil bilgisini sağlaması, belge, sertifika veya hizmet şartı varsa bunlara haiz olmak ve kadrolara göre belirtilmiş diğer özel şartları sağlaması istiyor. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/2YY7vB (İlana ulaşmak ve başvuruda bulunmak için yan tarafta vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.)

Kamupersoneli.net 

Yorumlar (0)