Pegasus Hava Yolları Memur Personel Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Pegasus Hava Yolları yayımladığı bir ilan ile farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylardan arasından çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar, ilana başvuru koşulları ve diğer detayları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 31.03.2018, 22:49
Pegasus Hava Yolları Memur Personel Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Pegasus Hava Yolları kariyer siteleri üzerinden personel alımına ilişkin bir ilan yayımladı. 

Söz konusu ilanda firmanın kadrosunda eksik bulunan birimlerine personel alımı yapacağı bildirildi. Yayımlanan ilana dair detaylar şu şekilde,

PEGASUS HAVA YOLLARI PERSONEL ALIM İLANI

Pegasus Hava Yolları yayımladığı personel alım ilanında çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. 

Yayımlanan ilanda en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar yer aldı. 

İlan metninde yer alan boş pozisyonlar şu şekilde; Kabin Memuru, Mekanik Teknisyen, Finans Analiz Uzmanı, Uçak Mühendisi, İşçi, Ağ Uzmanı, İş Sağlığı ve Çevre Mühendisi, Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı

İLANA BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARDAN TALEP EDİLEN BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilan ile adaylara duyurulan personel alım ilanında, ilana başvuruda bulunacak adayların sahip olmaları gereken özelliklere ilişkin de bilgiler verildi. 

Buna göre firma adaylardan bazı koşullara sahip olmalarını talep etti. İlana başvuru yapacak adaylara yönelik yayımlanan başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, takım çalışmasına yatkın, ekip olabilmek, koordinasyon, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, seyahat engeli olmamak.

Pegasus Hava Yolları yukarıda yer alan genel başvuru koşullarına ek olarak adaylardan ayrıca bazı özel şartlar istiyor. Bu şartlar arasında, ''alım yapılacak kadroya göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, isteniyorsa ilgili yabancı dil bilgisini sağlaması, belge, sertifika veya hizmet şartı varsa bunlara haiz olmak ve kadrolara göre belirtilmiş diğer özel şartları taşımak'' koşulları bulunuyor.

İLANA BAŞVURULAR ELEKTRONİK OLARAK YAPILACAK

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi Pegasus Hava Yolları personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyuruyor. 

İlana başvurularda bu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılıyor. 

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, vermiş olduğumuz bağlantıyı (https://goo.gl/D2qYQf) internet tarayıcısına yapıştırarak ilana ulaşabilir ve kendilerine uygun pozisyona başvurularını yapabilirler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)