Pegasus Hava Yolları Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Pegasus Hava Yolları yayımladığı bir ilan ile çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, adayların sahip olmaları istenilen özellikler ve başvuruların hangi tarihler arasında yapılacağına dair detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 01.10.2018, 01:39
Pegasus Hava Yolları Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Pegasus Hava Yolları kariyer siteleri üzerinden personel alım ilanı yayımladı. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapılacağı ilan edildi. Firma tarafından yayımlanan alım ilanı için başvuruda bulunmak isteyen adayların dikkat etmesi gereken hususları haberimizde aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Pegasus Hava Yolları kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere yayımladığı alım ilanında tek bir şehirlerde alımlar yapacağını duyurdu. Firmanın İstanbul'da yer alan birimlerinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı açıklanan alım ilanlarında 5 farklı pozisyondan alım ilanı yayımlandı. İlanda ayrıca engelli personel alımı içinde boş kadrolar bulunuyor. 

İlan metninde yer alan açık pozisyonlar arasında Elektrik Teknisyeni, Uçak Yükleme İşçisi, Mekanik Teknisyeni, Atölye Teknisyeni-Lastik kadroları bulunuyor. Engelli vatandaşlarımızın başvuru yapabileceği kadrolar arasında ise Engelli Personel-Ofis Destek Elemanı pozisyonu yer alıyor. 

ADAYLARDAN TALEP EDİLEN ÖZELLİKLE

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan alım ilanları ile adaylara duyurulan Pegasus Hava Yolları personel alım ilanına başvuru yapacak adayların aşağıda aktardığımız şartlara haiz olmaları gerekiyor. Başvuru şartlarını sağlamadığı halde başvuruda bulunan adayların başvurularının geçersiz olacağı açıklandı. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, takım çalışmasına yatkın, ekip olabilmek, koordinasyon, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, seyahat engeli olmamak.

Pegasus Hava Yolları personel alım ilanında adayların ayrıca; alım yapılacak pozisyon unvanlarına göre belirlenen eğitim seviyesini karşılamaları, isteniyorsa ilgili yabancı dil bilgisini sağlaması, belge, sertifika veya hizmet şartı varsa bunlara haiz olmak ve kadrolara göre belirtilmiş diğer özel şartları sağlaması istiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamupersoneli.net olarak sizlere duyurduğumuz personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Adaylar ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirler. İlana ulaşmak ve başvuruda bulunmak için yan tarafta vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/9x8Zkj

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)