Pronet Güvenlik Hizmetleri En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor

Pronet Güvenlik Hizmetleri, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 03.10.2017, 12:18
Pronet Güvenlik Hizmetleri En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor

Pronet Güvenlik Hizmetleri, Antalya'da (Merkez, Alanya, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa), Saha Satış Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere personel alımları yapıyor. İlana göre;

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

En az Lise mezunu olmak, saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli olmak, müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek olmak, yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek olmak, ikna ve İletişimi becerisi yüksek olmak, hedef ve sonuç odaklı olmak, esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek olmak, Antalya' da ikamet ediyor veya edebilecek olmak.

ALINACAK PERSONELİN GÖREV ve SORUMLULUKLARI

Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ ve SÜRECİ

Pronet Güvenlik Hizmetleri personel alım ilanı başvuruları, 3 Ekim- 1 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/YxvA4S

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)