Roketsan En Az 3 Bin 500 TL Maaş İmkanıyla Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Roketsan tarafından Aralık ayı sonu personel alım ilanları yayımlandı. Söz konusu Roketsan tarafından yayımlanan ilanlarda ise adayların en az lise mezunu olmasının zorunlu olduğu bildirildi ve ayrıca ön lisans ve lisans mezunu olan adayların da başvuru yapabilecekleri kadrolara yer verildi. Peki Roketsan personel alımı başvuru şartları neler? Roketsan personel alımında talep edilen genel ve özel şartlar neler? İşte Roketsan tarafından yayımlanan ilana yönelik olarak tüm detaylar sitemizde...

Roketsan En Az 3 Bin 500 TL Maaş İmkanıyla Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden çeşitli ilanlar yayımlandı. Söz konusu ilanlara göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilmektedir. 

İLANLARIN DETAYLARI

Roketsan tarafından yayımlanan ilanlarda lise mezunu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu olan adaylar için ayrı ayrı başvuru şartları belirlenmiştir.

Başvuru şartlarının detaylarını derledik.

Lisans mezunu adaylar, Roketsan tarafından yayımlanan alım ilanlarından Mühendis kadrosu için başvuruda bulunabilirler.

Bu kadro için ise adayların Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Fizik / Fizik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Satınalma Mühendisi Genel Başvuru, Endüstri Mühendisi, Makine Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Aday Mühendisi olmaları isteniyor. 

Önlisans mezunu adaylar, Roketsan tarafından yayımlanan alım ilanlarından Tekniker kadrosu için başvuruda bulunabilirler. Tekniker kadrosu için adayların üniversitelerin Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji önlisans bölümlerinden mezun olmaları talep ediliyor. 

Lise mezunu adaylar, Roketsan tarafından yayımlanan alım ilanlarından Teknisyen kadrosu için başvuruda bulunabilirler.

Buna göre adayların meslek liselerinin, Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleri bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. 

BAŞVURU DETAYLARI

Roketsan tarafından yayımlanan ilanlara başvuru yapacak olan adaylar başvurularını elektronik olarak gerçekleştireceklerdir. Adaylar başvurularını yapmak için aşağıdaki bağlantı adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayacaklardır.

Başvuru adresi: https://goo.gl/jQkERi (Web adfresini internet tarayıcınzıın arama satırına yazınız veya kopyalarak enter tuşuna basınız)

Yorumlar (3)
Halida 7 ay önce
Başvuru nasıl yapabilirim.
Serkan 6 ay önce
Roketsansanda iş imkanları maaş nasıl bilgisi olan varmı
Ahmet 4 ay önce
selam devam ediyormu elaman alkımı acep i günler