Roketsan En Az Lise Mezunu Personel Alım İlanı 2017

Roketsan, resmi sitesinin İnsan Kaynakları bölümünde açık olan kadroları için personel alımı yapacağını duyurdu. Roketsan'ın alım yapacağı kadrolar, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 11.02.2017, 10:47 03.02.2019, 15:32
Roketsan En Az Lise Mezunu Personel Alım İlanı 2017

Roketsan, şu anda personel açığı olan kadroları için ve ileride oluşabilecek personel açıkları için personel alım başvuruları almaya devam ediyor. Roketsan, personel alım ilanına başvuracak adayların bazı şartlara haiz olmasını istiyor. İlana göre;

Alım Yapılacak Bazı Kadrolar:

* Teknisyen

* Aday Mühendis

* Genel Başvuru

* Uçuş Mekaniği Mühendisi

* Sistem Mühendisi

* RF Tasarım Mühendisi

* Yazılım Kalitesi Test Mühendisi 

Genel Şartlar:

* Roketsan personel alım ilanına başvuracak adaylardan; T.C. vatandaşı olmak, teknisyen kadroları için en az lise mezunu olmak, mühendis kadroları için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, seyahat engeli bulunmamak şartlarına haiz olmaları isteniyor. 

Roketsan personel alım ilanı detayları ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

http://ik.roketsan.com.tr/

Başvuru Süreci:

* Roketsan personel alım ilanı başvuruları 3 Ocak 2017'de başladı. Son başvuru tarihleri alım yapılacak kadrolara göre değişiyor. Başvuru yapmak istediğiniz kadroya tıklayarak başvuru tarihlerini görüntüleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
Niyazi ay kahramanmaraş 2 yıl önce
Kps de 65 puanim vardi EG ehliyetim var biryerlere yerlesebilirmiyim bana yardimci olabilirmisiniz yas 40