Roketsan Mart Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı (En Az Lise Mezunu)

Roketsan Mart Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı (En Az Lise Mezunu)

Roketsan'ın web adresi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlara göre çeşitli kadrolara çok sayıda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alımıyla alakalı olarak merak edilen tüm detayları sizler için derledik. Peki başvurular nereye yapılacak? Başvurularda aranan genel şartlar neler?

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlarla beraber ilgili birimlerde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alımıyla alaklı olarak merak edilen tüm detayları sizler için paylaşıyoruz.

ROKETSAN MART AYI PERSONEL ALIM İLANI

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan ilanlarda farklı kadrolara personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu 13 farklı pozisyon için ilan yayımlayan Roketsan alt kısımda sizlere verdiğimiz ilanın detaytarından başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. 

LİSE MEZUNU ADAYLARIN BAŞVURUDA BULUNABİLECEĞİ KADROLAR

Roketsan İnsan Kaynakları aracılığıyla yayımlanan ilanlarda lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği tekniksyen alım ilanlarına yer verilmiş durumda. Bu kadro için adaylardan istenilen mezuniyet bölümleri ise; Meslek liseslerinin, elektrik elektronik kimya teknolojisi, Makine kimya ve resim konstrüksiyon, torna tesviye metal işleri bölümleri olarak açıklanmış durumda.

ÖN LİSANS MEZUNU ADAYLARIN BAŞVURUDA BULUNABİLECEĞİ KADROLAR

Kurum tarafından yayımlanan personel alımıyla alakalı olarak lisans ve ön lisans mezunlarının başvuruda bulunabileceği kadrolar buluınmakta. Bu kadrolara başvuru yapacak adaylardan ise; Elektrik Elektronil, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji bölümlerinden mezun olunması şartı isteniliyor.

LİSANS MEZUNU ADAYLARIN BAŞVURUDA BULUNABİLECEĞİ KADROLAR

Roketsan tarafından yayımlanan ilanlarda ise lisans mezunlarının başvuru yapabilecekleri kadrolara yer verilmiş durumda.Bu kadrolar ise; Mekatronik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Aday Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi, Fizik / Fizik Mühendisi, Satınalma Mügenel Başvuruhendisi, Endüstri Mühendisi, Makine Mühendisi, Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi,  Bilgisayar Mühendisi kadrolarına personel alımı yapılacağı ifade edildi.

BAŞVULARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Roketsan tarafından yayımlanan personel alımıyla alakalı olarak; adaylarda aranan genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini yapacak engel sorunu olmamak, kadrolara göre belirlenen tecrübe şartı ve eğitim şartı, alımın yapılacağı illerde ikamet ediyor olmak, erkek adaylar içina askerliğini yapmış, seyahat engeli olmamak şartları adaylara aranan genel başvuru şartı olarak karşımıza çıkıyor.

Dİğer yandan başvurularda aranan genel şartları size vereceğimiz bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanları Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün internet adresi üzerinden duyuruldu. Yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresini kullanabilir.

Söz konusu personel alımı ilanına erişim sağlaybilmek için: https://goo.gl/WDSCis (Web adresini tarayıcınızına arama satırına kopyalarak söz konusu ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz)

Kamupersoneli.net I ANKARA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.