ROKETSAN Personel Alımı Yapıyor: 16 Farklı İlan Yayımlandı

ROKETSAN tarafından 16 farkı kadro için personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 21.09.2018, 23:43
ROKETSAN Personel Alımı Yapıyor: 16 Farklı İlan Yayımlandı

ROKETSAN kendi internet sitesi üzerinden farklı kadrolarda çeşitli ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlarda alım yapılacak her kadro için ayrı özel şartlar ve eğitim seviyesi istenmektedir.

ROKETSAN tarafından yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

ROKETSAN tarafından "Genel Başvuru (Engelli Kadrosu İçin), Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Fizik / Fizik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Sistem Mühendisliği, Aday Mühendis, Mekatronik Mühendisi, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Satınalma Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Teknisyen, Genel Başvuru, Elektrik Elektronik Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi, Makine Mühendisi, Endüstri Mühendisi" kadroları için ayrı ayrı ilanlar yayımlandı. 

GENEL ŞARTLAR

ROKETSAN tarafından yayımlanan her ilan için ayrı ayrı özel şartlar bulunmaktadır. Bu şartların yanı sıra adayların öncelikli olarak genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bu bağlamda adaylarda "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen tecrübe ve hizmet şartını sağlamak, alımın yapılacağı şehirde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda olmak, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak ve belirtilen eğitim şartını sağlamak" şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar ROKETSAN'ın internet sitesi üzerinden yapacaklardır. Adaylar yayımlanan genel başvuru ilanları için de çalışmak istenilen bölümün ismini belirten bir ön yazı ile birlikte başvuru yapacaklardır. Bunun yanı sıra ilanların son başvuru tarihleri değişmektedir. Adaylar ilanların detaylarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantı adresini tarayıcılarının adres satırına yazmaları gerekmektedir.

İlanların detaylarına ulaşılacak link: https://goo.gl/atnjS1

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)