TOFAŞ Farklı İllerde Çok Sayıda Personel Alımları Yapıyor

TOFAŞ, yayımladığı ilan ile farklı illerde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 24.10.2017, 16:29
TOFAŞ Farklı İllerde Çok Sayıda Personel Alımları Yapıyor

TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikaları, farkllı illerde ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alıyor. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Otomobil Teknolojileri Eğitmeni, Organizasyonel Gelişim Uzmanı, Gövde Elektrik & Elektronik Bakım Lideri, Malzeme Denetleme Uzmanı, DÖNEMSEL/9 Ay - Sistem Planla ve Geliştirme Uzmanı, Proses İyileştirme Uzmanı, Tofaş Akademi Gelişim Uzmanı, Liderlik Davranışsal Gelişim Uzmanı, Birim İK ve Gelişim Danışmanı, Kurumsal Sistemler Güvenlik Uzmanı, Bayi Yapılanma ve Standartlar Uzmanı, Kablo Tasarım Lideri, İş Güvenliği Uzmanı, Üretim Planlama Uzmanı, Yazılım Ve Sistem Destek Uzmanı, Hukuk Müşaviri, Bayi Yönetim Geliştirme Uzmanı, Montaj Proses Uzmanı

ALIM YAPILACAK İLLER

Bursa, İstanbul

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Lisans mezunu olmak, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, tercihen Otomotiv ve teknolojileri konusunda üniversite veya yüksek lisans seviyesinde eğitim almış olmak, tercihen şirketlerin Eğitim ve Gelişim bölümlerinde veya Eğitim Danışmanlık firmalarında en az 2 yıl deneyime sahip olmak, tercihen Satış Sonrası Servis ve Otomotiv teknik eğitim programları konularında bilgi sahibi ve bu konularda eğitim vermiş olmak, tercihen Otomobil ve ticari araçların alt yapılarını ve sistemlerini bilen , diyagnoz ve tanı koyma konularında tecrübe sahibi olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ ve ŞEKLİ

TOFAŞ personel alım ilanına başvurular, farklı tarihlerde sona eriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/cTpSWi

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)