Türk Eğitim Vakfı Personel Alımı Yapıyor

Türk Eğitim Vakfı (TEV), farklı illerde ve personel açığı olan pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 03.12.2017, 16:07
Türk Eğitim Vakfı Personel Alımı Yapıyor

Türk Eğitim Vakfı (TEV), farklı illerde ve personel açığı olan pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. Alım yapılacak illeri, pozisyonları ve diğer detayları aktarıyoruz:

Türk Eğitim Vakfı personel alımları, Bağış Kabul Sorumlusu, Muhasebe Uzmanı, Yurt Yönetim Memuru, Hemşire Yardımcısı/Acil Tıp Teknisyeni ve Bağış Projeleri Uzmanı pozisyonlarında yapılacak. Alınacak personeller, Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyükşehirlerin yanı sıra Trabzon'da görevlendirilecek. Personeller, sürekl/tam zamanlı olarak görevlendirilecek.

Personel alımları hem tecrübeli hem de tecrübesiz adaylar arasından yapılacak. İlana başvuru yapacak adaylarda en az lise mezunu olmak şartı aranıyor. Adayların, MS Office programlarına hakim olmaları, tercihen sürücü belgelerinin olması, takım çalışmasına yatkın olması gerekiyor. İnsan ilişkilerinde başarılı olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak da aranılan diğer şartlar arasında yer alıyor. 

BAŞVURULAR NEREDEN ve NASIL YAPILACAK?

Türk Eğitim Vakfı (TEV), personel alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını, online olarak yapacaklar. İlanlara son başvuru tarihleri, alım yapılacak pozisyonlara göre değişiyor. İlana başvuru yapmak için https://goo.gl/Nkia99 linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (3)
menekşe belur 2 yıl önce
Basvuru yapamiyorum nasil yapiliyor
Fatma sagar koc 2 yıl önce
Nasil basvuru yapilacak
Fadime çetinkaya 2 yıl önce
Başvuru yapamıyorum nasıl yapiliyor