Türk Hava Kurumu (THY) İşçi ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Hava Kurumu yayımladığı bir ilan ile işçi ver personel alımı yapacağını açıkladı. Detaylar haberimizde...

Türk Hava Kurumu (THY) İşçi ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Hava Kurumu yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere işçi ver personel alımı yapacağını açıkladı.

Yayımlanan ilan ile ilgili tüm detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Tanker Şoförü, İnsan Kaynakları Editörü, Helikopter Pilotu

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

* Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Ms Office ve MİCRO Muhasebe programlarına hakim olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yetenekleri kuvvetli, disiplinli, detaylara önem veren ve çözüm odaklı olmak, Seyahat engeli olmamak, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilmek, Varsa, kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak.

BAŞVURU SÜRECİ

* Türk Hava Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihleri kadrolara göre farklılık gösteriyor.

* Türk Hava Kurumu personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

https://goo.gl/uJvLuT

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE