Türk Hava Yolları (THY) Personel Alım İlanı (Tecrübe Şartı Yok)

Türk Hava Yolları Şubat ayının girmesinin ardından personel alım ilanında güncelleme yapmış ve daha önceden alım yapacağını duyurduğu kadrolara ek pozisyonlar da alım yapacağını ilan etmişti. THY personel alım ilanında alım yapılacağı duyurulan tüm kadrolara ve ilana başvuru şartlarına ilişkin detayları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz.

Türk Hava Yolları (THY) Personel Alım İlanı (Tecrübe Şartı Yok)

Türk Hava Yolları kadrosunda eksik bulunan birimlerine personel alımı yapmaya devam ediyor. 

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan ilanlar ile söz konusu alımlar, adaylara duyuruluyor. 

Bu haberimizde Türk Hava Yolları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İşte detaylar,

THY PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Yolları personel alımlarını yukarıda da belirttiğimiz gibi İnsan Kaynakları aracılığıyla yayımladığı ilanlar ile duyuruyor. THY İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan ilanlarda farkı pozisyonlarda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Söz konusu ilanlarda, Kokpit Ekibi kadrosuna ve İdari ve Teknik Personel kadrosuna personel alımı yapılacağı duyuruldu. Kokpit ekibi kadrosuna yapılacak alımlar yetiştirilmek üzere II Pilot Aday Adayı pozisyonuna yapılacak. 

İdari ve Teknik Personel kadrosuna yapılacak alımlarda Genel Müdür ( Kgbt ) Yardımcılığı, Bt Altyapı Ve Operasyon Personeli, Proje Yöneticisi (Bpm), İş Analisti, Mobil Yazılım Uzmanı (Ios Developer), Yazılım Uzmanı (Java), Mobil Yazılım Uzmanı (Android Developer) pozisyonlarına yapılacak.

THY PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru bulunacak adayların belirtilen başvuru koşullarına haiz olmaları isteniyor. 

Bu şartlar arasında kurumun personel alımlarında aradığı genel başvuru şartları ile alım yapılacak unvana ve pozisyona göre belirlenen özel şartlar bulunuyor.

İlanlarda yer alan koşulları genel olarak siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. İlanlarda belirtilen özel şartlara ise haberimizin altında bulunan link aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

THY personel alım şartları; Türk vatandaşı olmak, kadrolara göre belirlenen yaş aralığında olmak, Daha önce THY A.O. veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak.

Belirtilen bu şartlara ek olarak kurum adaylardan, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Çözüm odaklı yaklaşım yeteneğine sahip olmak, Erkek adaylar için; askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak tercih sebebidir ve kadrolara göre istenen yabancı dil bilgisine sahip olmak, şartlarını talep ediyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Hava Yolları personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup ilana başvurular Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. 

İlana başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan linki internet tarayıcınıza kopyalayabilir ve ilana erişim sağlayabilirsiniz.

İlana başvuru için; https://goo.gl/gY8fP6

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2018, 13:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 1 yıl Önce

Bana yardim ede bilirmisiniz nasil kayit yapa bilirim yapamiyorum da ondan

Dilek demet Karaveli
Dilek demet Karaveli - 1 yıl Önce

Thy başvuru formunuzu veyatta gönderimizi nasıl yapabiliriz.