Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Personel Alıyor! (Kimler Başvurabilir?)

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ), yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Personel Alıyor! (Kimler Başvurabilir?)

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ), bir ilan yayımlayarak kadrosunda eksik bulunan birimlere personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda yer alan tüm detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Lojistik Temsilcisi, Teknisyen, Mekanik Bakım Teknisyeni, Uydu Operatörü, Boya ve Sızdırmazlık Uygulama Operatörü, Montaj Mühendisi, Yazılım Geliştirme Mühendisi, Tasarım Mühendisi, 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

* İlgili eğitim düzeyinden mezun olmuş olmak, Varsa, kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak. İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Araç kullanabilen ve geçerli sürücü belgesine sahip (B Sınıfı ehliyet) olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Kadroya göre istenen yerde ikamet ediyor olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Orta seviyede Ms offıce programlarını kullanabilen,

BAŞVURU SÜRECİ

* Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihi ilanda yer alan kadrolar için farklılık göstermektedir.

* Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) tarafından yayımlanan personel ve işçi alım ilanı ile ilgili diğer detaylara ulaşmak ve ilanda yer alan kadrolara başvurmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz. 

https://goo.gl/onkxKv

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE