Türk Kızılayı 2019 Ocak Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı ! Tecrübeli ve Tecrübesiz

Türk Kızılayı web adresi üzerinden 2019 yılı Ocak ayı personel alım ilanları yayımlandı ve ilanlarda ise adayların tecrübeli veya tecrübesiz olabileceğine yer verildi. Kızılay tarafından yayımlanan ilana yönelik olarak detayları paylaşıyoruz...

Türk Kızılayı 2019 Ocak Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı ! Tecrübeli ve Tecrübesiz

Türk Kızılayı kendisine ait Kızılay Kariyer internet sitesinden yapmış olduğu yeni duyuru ile beraber "tecrübeli ile tecrübesiz" personel alımları yapacağını açıkladı.

Bizlerde Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlar hakkında merak edilen şartları, başvuru yerleri ve diğer detayları paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK OLAN POZİSYONLAR HANGİLERİ?

Türk Kızılayı yayımladığı ilanla beraber alım yapacağı personel pozisyonlarını ise şu şekilde duyurdu;

"Doktor, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Reporting/ Data Specialist, Program/ Project Assistant ve Gençlik Çalışanı" olarak bildirildi.

PEKİ ADAYLAR BAŞVURULARINI NASIL YAPACAKLAR?

Türk Kızılayı web adresi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapmak zorundalar.

Ayrıca başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını alt kısımda yer alan bağlantı adresi üzerinden tamamlayabilecekler.

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/wuVAph (NOT: Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.)

KADRO DETAYLARI

Yorumlar (0)