Türk Kızılayı Ağustos Ayı Personel Alım İlanı

Türk Kızılayı, personel alım ilanlarını güncelleyerek personel açığı olan pozisyonlara alımlar yapmaya devam ediyor.

Türk Kızılayı Ağustos Ayı Personel Alım İlanı

Türk Kızılayı, daha önceki aylarda olduğu gibi Ağustos ayında da personel alımı yapıyor. İlanlara başvuru yapacak adayların, başvuru yapacakları pozisyonlara göre bazı şartları taşımaları gerekiyor.

Personel alımları genel olarak tecrübeli adaylar arasından yapılıyor. İşte tüm detaylar:

Genel Nitelikler 

Türk Kızılayı personel alım ilanına başvuracak adayların; başvuru yapacakları pozisyona göre talep edilen eğitim şartına haiz olmaları gerekiyor. Ayrıca; diksiyonu düzgün, iyi düzeyde iletişim becerilerine sahip olmak, Türkiye’nin farklı illerine seyahat etme ve oralarda çalışma konusunda engeli bulunmamak, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim olmak şartlarını da taşımaları gerekiyor.

Alım Yapılan Bazı Pozisyonlar

Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme Takım Lideri, Kurumsal İletişim Sorumlusu, Doktor, Tercüman (Arapça), Gümrük Sorumlusu, Doğrulama ve Gözlem Asistanı, Yazılım Altyapı Uzmanı, Lojistik Direktörü, Endüstri Mühendisi

Alım Yapılan İller

Ankara, Gaziantep, Mersin, Bursa, Adana, Giresun, İstanbul

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:04
YORUM EKLE