Türk Kızılayı Çok Sayıda Kadroda Binlerce Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Türk Kızılayı, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bulunan faaliyet alanlarında görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Türk Kızılayı tarafından 2018 Ekim ayı içerisinde yayımlanan personel alımlarına dair detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 10.10.2018, 00:42
Türk Kızılayı Çok Sayıda Kadroda Binlerce Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Türk Kızılayı kendisine ait Kızılay Kariyer internet sitesi üzerinden Ekim ayının girmesiyle çok sayıda pozisyonda personel alımı için ilanlar yayımladı. 

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlardan bazılarının farklı şehirlerde bulunan Kızılay birimlerine yapılacağı ilan edilirken bazı kadrolar için yayımlanan alım ilanları ülke geneli olarak duyuruldu. 

Söz konusu personel alım ilanına dair kadroları ve genel başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

TÜRK KIZILAYI TARAFINDAN ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kurumun ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 14 farklı pozisyonda personel alım ilanı yayımlandı. İlanlara göre alımlar arasında farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. İşte ilan edilen o açık pozisyonlar,

Açık Kadrolar

Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Mali İşler Asistanı, Sosyal Hizmet Uzmanı, Sağlık Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Performans ve Yetenek Yönetimi Uzmanı, Kan Bağışçısı Kazanım Personeli, Çalışan Bağlılığı ve İç İletişim Uzmanı, Çalışan Eğitim ve Gelişim Uzmanı, Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Uzmanı, Toplum Merkezi Yöneticisi, SAP Uygulama Uzmanı, Doktor.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar, kurum tarafından ilan edilen başvuru şartlarına haiz olmaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları alım yapılacak her pozisyon için farklılık göstermekle birlikte Kamupersoneli.net olarak sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olmak, alım yapılacağı ilan edilen kadrolara ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak, Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak. 

Bu genel koşulların dışında adayların ayrıca ilanlar için belirlenen tüm özel koşullara da dikkat etmesi gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını ilanların yayımlandığı Türk Kızılayı Kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/wuVAph (NOT: Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.)

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
merhabas11w 10 ay önce
eğitim fakültesi mezunuyum şu üstte saydıklarınız kadroların 1ine bile uygun değilim varın siz düşünün.