Türk Kızılayı Farklı Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor ! Başvurular Nasıl Yapılacak?

Türk Kızılayı tarafından farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağına ilişkin bir ilan yayımlandı. Peki Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilana başvurular nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilir? Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Türk Kızılayı Farklı Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor ! Başvurular Nasıl Yapılacak?

Türk Kızılayı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Türk Kızılayının farklı kadrolarda personel alımı yapacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanı hakkında tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanda alımların hangi kadrolarda yapılacağı da ifade edildi. Bu bağlamda alım yapılacak kadrolardan bazıları ise şöyle:

ALIM YAPILACAK KADROLAR

"Doktor, Program ve Proje Asistanı, Tercüman, Çağrı Merkezi Operatörü, Lojistik Sorumlusu, Sağlık Uzmanı, Reporting/ Data Specialist, HR Recruitment Officer, Monitoring & Evaluation Officer ve Psychologist"

BAŞVURU DETAYLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını "https://goo.gl/SDt5ta" web adresi üzerinden gerçekleştireceklerdir. Adaylar web adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak pozisyonların detaylarını görebilir ve başvuru yapabilirler. Söz konusu site kariyer sitesi değil Kızılay'ın kendisine bağlı kurumsal sitesidir. 

GENEL ŞARTLAR

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların başvurular şartlarına haiz olmaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olan adaylar başvuru yapabilir. Genel şartlara haiz olan adayların kadrolara göre belirlenen özel şartları da taşımaları gerekir. İşte genel şartlar:

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olmak, alım yapılacağı ilan edilen kadrolara ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak, Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE