Türk Kızılayı Farklı Şehirlerde Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Türk Kızılayı Farklı Şehirlerde Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı, bir ilan yayımlayarak kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilan ile ilgili detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Ankara, Gaziantep, İstanbul, Hatay, Giresun, İzmir, Kırşehir, Sivas, Bursa, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis, 

İLANDA YER ALAN KADROLAR

* Program Asistanı, Yönetici / Yönetmen, İdari ve Mali İşler Asistanı, Doktor, Finans Asistanı, Gençlik Çalışanı, Süreç Geliştirme & Kalite Yönetimi Uzmanı, Proje Yönetim Uzmanı, Strateji Yönetimi Uzmanı, Bölge Satış Yöneticisi

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

* Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilana, iyi düzeyde iletişim becerilerine sahip olanlar, Türkiye’nin farklı illerine seyahat etme ve oralarda çalışma konusunda engeli bulunmayanlar, MS Office programlarına hakim olanlar, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olanlar ve aktif araç kullanabilen adaylar başvuruda bulunabilirler. 

BAŞVURU SÜRECİ

* Türk Kızılayı personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak pozisyonlara göre farklı tarihlerde sona eriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilir ve ilana erişim sağlayabilirsiniz. 

https://goo.gl/eyF7FH

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
adile afşin
adile afşin - 2 yıl Önce

Kizilayda çalışmak istiyom