Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Yayımladı! (Başvuru Detayları)

Türk Kızılayı yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı yapacağını açıkladı. Detaylar haberimizde...

Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Yayımladı! (Başvuru Detayları)

Türk Kızılayı, kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alım yapacak. 

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile ilgili detayları haberimizde siz ziyaretçilerimize aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Finans Asistanı, Gençlik Çalışanı, Program Asistanı, Süreç Geliştirme & Kalite Yönetimi Uzmanı, İş Geliştirme Uzmanı, Bölge Satış Yöneticisi, Doktor, Tercüman (Arapça)

* Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına, alım yapılacak kadronun bulunduğu ilde yaşayanlar veya yaşayabilecek olanlar, yenilikçi, analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek olanlar, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilenler, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olanlar ayrıca erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan adaylar başvuru yapabilirler. 

BAŞVURULAR NE ZAMANA KADAR YAPILABİLECEK?

* Türk Kızılayı personel alım ilanında yer alan kadrolar için son başvuru tarihi her bir kadro için ayrı ayrı belirlenmiştir.

* Yayımlanan personel alım ilanına ulaşmak ve ilanda yer alan kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirler. 

https://goo.gl/2Nv3kk

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 15:42
YORUM EKLE