banner731

Türk Kızılayı Personel Alım Süreci Devam Ediyor! (Başvuru Detayları)

Türk Kızılayı yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıklamıştı. Söz konusu ilana başvuru süreci devam ediyor. Detaylar haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 08.10.2017, 18:44 03.01.2018, 15:43
Türk Kızılayı Personel Alım Süreci Devam Ediyor! (Başvuru Detayları)

Türk Kızılayı, yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıklamıştı. 

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular devam ediyor. Söz konusu ilan ile ilgili detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

* Ankara, İstanbul, Adana, Gaziantep, Bursa, Kayseri, İzmir, Kayseri, Giresun, Gaziantep

TÜRK KIZILAYI TARAFINDAN AÇIKLANAN BOŞ KADROLAR

* Doktor, 

* Finans Asistanı, 

* Gençlik Çalışanı, 

* Program Asistanı, 

* Göğüs Hastalıkları Uzmanı, 

* Süreç Geliştirme & Kalite Yönetimi Uzmanı, 

* İş Geliştirme Uzmanı, 

* Göğüs Hastalıkları Uzmanı, 

* Kadın Doğum Uzmanı

BAŞVURU DETAYLARI

* Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına, alım yapılacak kadronun bulunduğu ilde yaşayanlar veya yaşayabilecek olanlar, yenilikçi, analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek olanlar, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilenler, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olanlar ayrıca erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan adaylar başvuru yapabilirler. 

BAŞVULAR NE ZAMANA KADAR YAPILABİLECEK?

* Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru süreci devam etmekte olup ilanda yer alan kadrolara son başvuru tarihi, kadrolara göre farklılık göstermektedir.

* Türk Kızılayı, personel alım ilanı ile ilgili diğer detaylara ve ilanda yer alan kadrolara başvurmak için aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

https://goo.gl/CLSMWg

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)