Türk Kızılayı Türkiye Geneli Personel Alımına Kimler Başvurabilir?

Türk Kızılayı yayımladığı ilanı ile Türkiye genelinde personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana kimler başvuru yapabildiğini paylaşıyoruz.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 07.05.2017, 10:49 05.02.2019, 18:53
Türk Kızılayı Türkiye Geneli Personel Alımına Kimler Başvurabilir?

Türk Kızılayı resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda Türkiye geneli personel alımının yapılacağı belirtildi. Söz konusu ilana ilişkin kimler başvuru yapıldığını ve başvuruların nasıl yapılacağını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. İlanın detayları şöyle;

ALINACAK PERSONEL

Söz konusu personel alımında; Koruma Programı (Asistanı), Toplum Merkezi Yöneticisi, Kurumsal İletişim Direktörü, Gazze Delegasyon Yetkilisi, Tercüman, Doğrulama ve Gözlem Asistanı pozisyonları için personel alımı yapılacağı ifade edildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Türk Kızılayı personel alım ilanına; (Tercüman için), Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip olanlar, İletişim becerisi yüksek olanlar, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilenler, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayanlar, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olanlar ve Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek olanlar başvuru yapabilir.

ALIM YAPILACAK İLLER

Türk Kızılayı personel alımları Kilis, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Mersin, Şanlıurfa illerinde ve Gazze'de gerçekleştirilecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıda paylaştığımız link üzerinden gerçekleştirebilirler. 

Yorumlar (0)