Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı Personel Alımı Yapıyor

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı, yayımladığı ilan ile personel açığı olan pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 27.09.2017, 13:40
Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı Personel Alımı Yapıyor

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı, bir ilan yayımlayarak personel açığı olan Eğitim Uzman Yardımcısı pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Vakıf bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak personeller, İstanbul'da sürekli/tam zamanlı olarak görevlendirilecek .

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Personel alım ilanına; üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden tercihen yeni mezun olan, iyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olan, Microsoft Office programları ile sosyal medya iletişim araçlarına hakim olan, araştırmayı seven, meraklı, dikkatli olan, insiyatif alabilen, ekip çalışmasına yatkın olan, takipçi, sorumluluk sahibi, dikkatli ve detaylara önem veren adaylar başvuru yapabilecek.

İŞ TANIMI

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı bünyesinde alınacak personeller; Türk sigorta sektöründeki ve dünya sigorta sektöründeki gelişmelerin ve mevzuatların izlenmesi ve bu gelişmeler çerçevesinde, yeni eğitim programlarının hazırlanması, eğitim programlarının düzenlenmesi için, gerek akademisyenler gerekse uzmanlar ile ilişkilerin yürütülmesi, yeni bağlantıların kurulması ve diğer çalışmaların yürütülmesi, eğitim programlarının tanıtılması, pazarlanması ve bu amaçla sektörün aktörleriyle görüşmeler yapılması, tanıtım toplantılarının düzenlenmesi, sigorta eğitim kurumları ve diğer ulusal kurumlar nezdinde, TSEV’in temsili, tanıtımı ve yeni ilişkilerin kurulması, geliştirilmesi, sözlü ve yazılı iletişim sağlanması, işbirliği olanaklarının araştırılması ve yaratılması,

TSEV’in Türkçe web sitesinin içeriğinin yönetilmesi ve güncel tutulması, sigorta sektörünün geliştirilmesi amacıyla, ilgili birimlerle birlikte sektörün öncelikli sorunlarının tespit edilip, bunların çözümüne yönelik proje konularının belirlenmesi, projeler oluşturulması ve yürütülmesi ve sosyal medyanın yönetilmesi alanlarında görevlendirilecek.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı, personel alım ilanına başvurular; 19 Kasım 2017 tarihine kadar yapılacak. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/wqP16X

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)