Türk Telekom 8 Bin TL Maaşlı Personel Alımı! Türk Telekom Personel Alımı 2019! Türk Tekelom Personel Alımı Başvuru Yapma

İş arayan vatandaşları yakından ilgilendiren bir haber geldi. Türk Telekom personel alacağını duyurdu. İşte Türk Telekom personel alımı detayları.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 15.04.2019, 20:33 15.04.2019, 21:23 Kerim Solak
Türk Telekom 8 Bin TL Maaşlı Personel Alımı! Türk Telekom Personel Alımı 2019! Türk Tekelom Personel Alımı Başvuru Yapma

Türk Telekom tarafından yapılan duyuruya göre farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak olan Türk Telekom personel alımı şartlarının neler olduğu merak edilmeye ve gündemde sıkça araştırılmaya başlandı. Peki Türk Telekom personel alımı başvuruları nasıl yapılır?

Bu gelişme üzerine işsiz vatandaşlar İŞKUR sistemine giriş yaparak Türk Telekom için başvuruda bulunmaya başladı. Peki Türk Telekom eleman alımı şartları neler olarak belirlendi?

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi sitesinde yer alan açık iş ilanları bölümünde yayımlanan Türk Telekom personel alım ilanında 10 daimi işçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Pozisyonlara göre işe alınacak olan personellere 3 bin TL ile 8 bin TL arasında maaş verileceği duyuruldu.

Adayların "https://esube.iskur.gov.tr" üzerinden 12 Nisan tarihine kadar başvuru yapması bekleniyor. Şartlar konusunda ise sadece lise mezunu kişilerin alınacağı belirtildi, diğer şartlara ilişkin bir duyuru yapılmadı.

Yorumlar (0)