Türk Telekom'dan Yeni İlan Yayımlandı! Tecrübeli Ve Tecrübesiz Personel Alımı Yapıyor! Türk Telekom Personel Alımı 2019

Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yeni personel alım ilanı yayımlandı. Türk Telekomünikasyon A.Ş. personel alımı şartları neler? İşte tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı detayları...

Türk Telekom'dan Yeni İlan Yayımlandı! Tecrübeli Ve Tecrübesiz Personel Alımı Yapıyor! Türk Telekom Personel Alımı 2019

Türk Telekomünikasyon A.Ş. yeni personel alımı için ilanlar yayımladı. Buna göre istihdam edilecek olan personellerden talep edilen genel ve özel başvuru şartları açıklandı.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI 2019 DETAYLARI

Türk Telekomünikasyon personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yayımlamakta ve bu kapsamda yapılan başvuruları değerlendirmeye alarak istihdam sağlamakta.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI KADROLARI

Türk Telekomünikasyon personel alacağı kadroları ise;

"Sana liderlik yakışır" Haydi şimdi START ver" yeni ilan olarak açıklandı. START kapsamında tecrübeli ve tecrübesiz personel alımları yapılıyor.

Diğer kadrolar ise;

"Uygulama Geliştirme Uzmanı, Network Güvenlik Danışmanı, Performans Değerlendirme Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Elemanı, Müşteri İlişkileri Yetkilisi, Mağaza Takım Lideri ve Müşteri İlişkileri Yetkilisi" olarak açıklandı.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI YAPACAK İLLER

Türk Telekomünikasyon personel alımı yapılacak olan iller ise; "İstanbul ve Ankara"  olarak açıklandı.

PERSONELLERE VERİLEN YAN HAKLAR

Türk Telekomünikasyon alacağı personellere ise maaşın yanı sıra; Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) ve Kaza Sigortası" karşılaması yapıyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 23:09
YORUM EKLE