Türk Telekom Personel Alım İlanı Başvuru Koşulları

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilanla beraber görevlendirmek için personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. Söz konusu yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların başvuru şartlarına uygun olmaları gerektiği belirtildi. Peki başvurular nereden yapılacak? İşte merak edilen tüm detaylar.

Türk Telekom Personel Alım İlanı Başvuru Koşulları

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilanla beraber personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Kamupersoneli.net olarak Türk Telekom tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için derledik. Peki başvuru şartları neler? Adaylar başvurularını nereden yapacaklar?

HANGİ KADROLAR ALIM YAPILIYOR?

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilan içerisinde belirtlen kadro detayına göre alım yapılacak olan pozisyonlar;

"Bilgisayar donanım, Bilgisayar programcısı, Bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, Bilişim yönetim, Elektrik, Elektrik elektronik, Elektronik, Elektronik haberleşme, Elektronik teknolojisi, Elektrik enerji üretim,iletim ve dağıtım, Endüstriyel elektronik, Endüstriyel otomasyon, Ev cihazları teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme teknolojisi, İklimlendirme soğutma, İnternet ağ teknolojileri, Kontrol sistemleri teknolojisi, Mekatronik, Teknik elektrik, Telekominikasyon" olarak açıklandı.

GENEL ŞARTLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan Türk Telekom personel alım ilanı içerisinde ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları içerisinde;

35 yaşını aşmamış, ehliyete sahip olmak, araç kullanma yeteneği üst düzey, askerlik hizmetini yerine getirmiş, en az önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği belirtilmekte.

SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Yayımlanan ilanda başvuruların ne zaman sona ereceği belirtilmedi. Buna yönelik olarak yayımlanan ilana başvurular İŞKUR üzerinden alınmaya devam ediyor

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 18:40
YORUM EKLE