Türk Telekom Personel Alım İlanına Kimler Başvuru Yapabilir?

Türk Telekom tarafından kariyer siteleri aracılığıyla personel alım ilanı yayımlamıştı. Söz konusu Türk Telekom bünyesinde görevlendirilecek olan personel alım ilanlarıyla alakalı olarak merak edilen tüm detayları paylaşıyoruz. Peki ilanlara kimler başvuru yapabilir? İşte merak edilen tüm detaylar.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 21.08.2018, 11:11
Türk Telekom Personel Alım İlanına Kimler Başvuru Yapabilir?

Kamupersoneli.net olarak kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarınıda sizlerle paylaşıyoruz.

İşte Türk Telekom tarafından yayımlanan ilanlara yönelik olarak merak edilen başvuru şartları ve diğer detayları paylaşıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR?

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilanlarla alım yapılacak olan kadro detayları ise;

"Aktivasyon Sorumlusu, Satış Danışmanı, İnsan Kaynakları Bölüm Müdürü,Satış Destek Uzmanı"

ŞARTLAR NELER?

Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları şöyle;

En Az Lise mezunu olmak, Askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, Pozitif, başarı azmi yüksek, Kariyer hedefi olan, Değişime ve gelişime ayak uydurabilen, Takım arkadaşlarıyla paylaşımcı olabilecek, Devamlı çalışmayı düşünen, Kendine güveni tam olan, Hırslı, İnsan ilişkileri güçlü olan ve Deneyimli, deneyimsiz adaylar başvuru yapabilecekler.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN: https://goo.gl/p4qGt6 (Web bağlantısını internet tarayıcınızın arama satırına yazın ve enter tuşuna basınız)

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (2)
Nazan Yiğit 1 yıl önce
Yaş sınırı var mi bir de on lisans mezunlari icin uygun kadro varmi.
yokartıkaq@hotmail.com 1 yıl önce
İlkokul mezunu mühendis alımı yok mu