Turkcell 108 Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapıyor ! Stajyer - Yeni Mezun - Deneyimli

Turkcell tarafında bir ilan yayımlandı ve personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda Turkcell'in 108 farklı pozisyonda stajyer, yeni mezun ve deneyimli personel alımı yapılacağı vurgulandı.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 26.12.2018, 12:02
Turkcell 108 Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapıyor ! Stajyer - Yeni Mezun - Deneyimli

Türkiye' de önemli operatör firmaları arasında yer alan ve ismini sıkça duyduğumuz Turkcell bünyesine, 108 farklı kadro üzerinden personel alım ilanları yayımlandı. Turkcell 108 farklı kadrosuna binlerce personel alımı yapacak. Bu personel alımlarında her eğitim ve mesleki tecrübe düzeyi üzerinden ilanlar yayımlanmış durumda.

İlanlar arasında stajyer, yeni mezun, deneyimli ya da uzman personel alımları gibi çok sayıda nitelikler üzerinden alımlar yer almaktadır. 

Stajyer, Yeni Mezun, Deneyimli personel alımları yapılıyor

Çok sayıda personel alımları sağlayacak olan Turkcell, bünyesine yeni personelleri katmaya hazırlanıyor. Konuya yönelik olarak kariyer siteleri aracılığı ile ilana çıkan firma, Turkcell ve grup şirketlerinde farklı platformlarda çalışmak üzere personel arayışını sürdürüyor.

Turkcell'in çağrı merkezi personeli, işe alım takım üyesi, satış yöneticisi, front end developer, veri merkezi destek uzmanı, satış müdürü, bölge satış yöneticisi, bilgi güvenliği stajyeri, cihaz yönetim uzmanı, kıdemli network mühendisi, insan kaynakları uzmanı, bilgi teknolojileri personeli (part time dahil), bordro ve yasallar uzmanı, bilgi teknolojileri stajyeri gibi daha yüzlerce farklı kadro üzerinden personel alım ilanlarını yayımlamış bulunmaktadır.

Adaylar başvurularını aşağıdaki linki tarayıcılarının  adres satırına yapıştırarak gerçekleştireceklerdir:

https://goo.gl/nzYZD8

Yorumlar (0)