Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Şoför Alınıyor

Türkiye genelinde farklı alanlarda hizmet veren firmalar en az ilkokul mezunu çok sayıda şoför alıyor. Şoför alımı yapan firmalar, başvuru şartları ve diğer detayları haberimizde bulabilirsiniz...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 11.02.2017, 16:07 03.02.2019, 15:35
Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Şoför Alınıyor

Farklı illerde ve farklı alanlarda hizmet veren firmalar, şoför alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Şoför alımı yapan firmaları ve başvuru şartlarını sizler için derledik. İşte detaylar:

Alım Yapacak Bazı Firmalar:

* Karel Elektronik

* Okan Üniversitesi

* Güçsan Makina

* Yurtiçi Kargo

* LCWaikiki

* Hotel Fahri

* Acıbadem Sağlık Grubu

* Vatan Bilgisayar

Alım Yapılacak Bazı İller:

* İstanbul

* Ankara

* Bursa

* İzmir

* Kocaeli

* Kayseri

Genel Şartlar:

* Şoför alım ilanlarına başvuru yapacak adayların; en az ilkokul mezunu olmak, en az B sınıfı ehliyetli olmak (firmalara göre), alanında deneyimli olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak, askerliğini yapmış ya da muaf olmak şartlarının yanı sıra firmaların istediği özel şartlara da haiz olmaları gerekiyor.

Şoför alımı yapan firmaları ve başvuru detaylarını görüntülemek, başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=şoför

Başvuru Süreci:

* Alım yapan firmalar farklı olduğu için ilanların başvuru süreçleri de değişiyor. Başvuru yapmak istediğiniz firmaya tıklayarak başvuru sürelerini görüntüleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)