Türkiye Genelinde Çok Sayıda Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Türkiye genelinde farklı sektörlerde hizmet veren firmalar, çok sayıda güvenlik görevlisi alıyor. Alım yapılan iller, firmalar, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

Türkiye Genelinde Çok Sayıda Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Türkiye genelinde bulunan birbirinden farklı firmalar, farklı şehirlerde görevlendirmek üzere çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Alım yapan firmaları, başvuru şartlarını ve diğer detayları sizler için derledik.

Alım Yapacak Bazı Firmalar:

* Başkent Üniversitesi

* Özdilek

* İstanbul Aydın Üniversitesi

* Eti

* Darüşşafaka Cemiyeti

* Kiğılı Giyim

* Yeditepe Üniversitesi

Alım Yapılacak Bazı İller:

* İstanbul

* İzmir

* Kocaeli

* Bursa

* Antalya

* Mersin

* Manisa

* Bilecik

Genel Şartlar:

* Güvenlik görevlisi alım ilanına başvuracak adaylardan; en az lise mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, adli sicil kaydı olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, silahlı veya silahsız 5188 sayılı yasa kapsamında özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak gibi bazı şartları taşımaları isteniyor.

Başvuru Süreci:

* Özel güvenlik alım ilanları farklı firmalar tarafından yayımlandığı için başvuru tarihleri de farklılık gösteriyor. Başvuru yapmak istediğiniz firmaya tıklayarak başvuru süreçlerini görüntüleyebilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:36
YORUM EKLE