Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Satış Temsilcisi Personel Alımları Yapıyor

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, yayımladığı ilan ile satış temsilcisi pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Satış Temsilcisi Personel Alımları Yapıyor

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, bir personel alım ilanı yayımlayarak satış temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detayları şöyle:

ALIM YAPILACAK POZİSYON

Satış Temsilcisi

ALIM YAPILACAK İL

İstanbul (Asya)

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin Maden, Jeoloji veya Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, satış alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, İyi düzeyde İngilizce biliyor olmak, Ms Office programlarına hakim olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak, seyahat engeli bulunmamak ve aktif araç kullanabilmek, İstanbul'da ikamet ediyor veya edebilecek olmak.

İŞ TANIMI

Mevcut yurtiçi müşterileri ile ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazarı hakkındaki bilgilerin güncel tutulması, müşterilerin sürekli tedarikçisi konumuna ulaşmak için uzun vadeli işbirliklerine gidilmesi çalışmalarını organize edilmesi, yeni müşteriler ile ilgili detaylı bilgi toplanması (faaliyetleri, ürün miksi, kredibilitesi, pazarı, vb.), uygun ise müşteriden teklif talebi yapılması, maden Ürün Grubu Şirketlerinin üretim ve satış faaliyetleri ile tüm müşterilerinin beklenti ve taleplerinin takip edilmesi , piyasa şartlarını, genel ekonomik durumu, rakipleri ve yakın çevreyi izlemek ve analiz edilmesi sonucunda şirket ürünlerinin geliştirilmesi için önerilerde bulunulması, müşteriye yapılacak ziyaretleri ve müşterinin fabrikaya yapacağı ziyaretleri, fuar organizasyonlarını, promosyonel faaliyetleri planlanarak gerekli izin ve onayların alınması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

BAŞVURU SÜRECİ

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları personel alım ilanı başvuruları, 13 Ekim- 11 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/z55aqj

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE