Türkiye Şişecam Fabrikaları Ağustos Ayı Personel Alım İlanı

Kariyer siteleri aracılığıyla ilan yayımlayan Türkiye Şişecam Fabrikaları Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerektiği belirtildi. Peki başvuru şartları neler?

Türkiye Şişecam Fabrikaları Ağustos Ayı Personel Alım İlanı

Türkiye Şişecam Fabrikaları tarafından yayımlanan ilana göre kurumun bünyesinde görevlendirmek üzere Türkiye geneli farklı illerde çeşitli kadrolarda personel alımı yapılacağı belirtildi.

Ayrıca söz konusu yayımlanan söz konusu ilana göre adaylardan en az lise mezunu olmaları gerektiği ifade edildi.

Kadrolara göre farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylarında başvuru yapabileceğine yer verildi. İlana yönelik olarak merak edilen  tüm detaylar sitemizde..

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

Alım yapılacak kadrolar ise;

"Ürün Yöneticisi/Yönetmeni, Ana Veri Yönetim Sorumlusu, İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu, Güvenlik Amiri, Avukat, Kalite Sistemleri Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzm. Yard -Organizasyonel Gelişim Talep Planlama Sorumlusu, Satış Temsilcisi, İşletme Muhasebesi ve Bütçe Kontrol Şefi, Ambar Sorumlusu, Muhasebe Sorumlusu, Malzeme Planlama Mühendisi.

Eğitim Operasyon Sorumlusu (Sözleşmeli), Kapı Kontrol ve Kantar Memuru, Eğitim Uzmanı, Finansal Risk ve Sigorta Yönetimi Uzmanı, Muhasebe Sorumlusu, Liman Operasyon Memuru, Satış ve Talep Planlama Sorumlusu, Özel Müşteriler Temsilcisi, Konstrüktör Ressam, Soğutma Sonu Mühendisi, Kategori Yöneticisi.Yurtdışı Müşteri Temsilcisi, İnsan Kaynakları İş Ortağı, İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi, Stratejik Planlama Uzmanı, Laborant

Organizasyonel Tasarım ve Planlama Uzmanı, İdari İşler Sorumlusu, Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu, Konstrüktör Ressam, Muhasebe Sorumlusu, Malzeme Planlama Mühendisi, Altyapımcılar Mühendisi, Eğitim Planlama ve Uygulama Uzmanı, BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi Uzmanı, Maden İşletme Mühendisi.

İnsan Kaynakları Uzmanı, Muhasebe Sorumlusu, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Bakım Onarım Mühendisi, Ambar Memuru, Ağır İş Makineleri Operatörü, Nakit Yönetimi Uzman Yardımcısı, Satış Operasyon Sorumlusu, Konstrüktör Ressam, Kalite Şefi, Ana Veri Mühendisi, Güvenlik Görevlisi, Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni, Üst Düzey Yönetici Asistanı / Yönetici Asistanı" olarak açıklandı...

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan ilana adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Adaylar başvuru yapacakları ilana alt kısımda verceğimiz bağlantı adresinden erişim sağlayabilirler. Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantı adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvurularını yapabilir ve açık pozisyonların detaylarını inceleyebilirler.

ŞARTLAR NELER?

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarına haiz olunması gerektiği ifade edildi.

Ayrıca adaylardan talep edilen genel başvuru şartları arasında ise;

"En az lise mezunu olmak, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması, kadrolara göre istenilen yaş aralığında olmak, ilanlara göre farklılık gösteren illerde ikamet ediyor olmak, özverili çalışmak, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilmek" şartları talep ediliyor.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN: https://goo.gl/1xJhVF

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)