Türkiye Şişecam Fabrikaları Ekim Ayı Personel Alım İlanları Yayımlandı! (Türkiye Geneli)

Kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlayan Türkiye Şişecam Fabrikaları Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerektiği ifade edildi.

Türkiye Şişecam Fabrikaları Ekim Ayı Personel Alım İlanları Yayımlandı! (Türkiye Geneli)

Türkiye Şişecam Fabrikalarınca yayımlanan ilanın detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Şişecam fabrikaları tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye geneli farklı illerde çeşitli kadrolarda personel alımı yapılacağı açıklandı.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

Yayımlanan ilanlarda alım yapılacak olan kadrolar ise şöyle açıklandı;

"Ürün Yöneticisi/Yönetmeni, Ana Veri Yönetim Sorumlusu, İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu, Güvenlik Amiri, Avukat, Kalite Sistemleri Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzm. Yard -Organizasyonel Gelişim Talep Planlama Sorumlusu, Satış Temsilcisi, İşletme Muhasebesi ve Bütçe Kontrol Şefi, Ambar Sorumlusu, Muhasebe Sorumlusu, Malzeme Planlama Mühendisi.

Eğitim Operasyon Sorumlusu (Sözleşmeli), Kapı Kontrol ve Kantar Memuru, Eğitim Uzmanı, Finansal Risk ve Sigorta Yönetimi Uzmanı, Muhasebe Sorumlusu, Liman Operasyon Memuru, Satış ve Talep Planlama Sorumlusu, Özel Müşteriler Temsilcisi, Konstrüktör Ressam, Soğutma Sonu Mühendisi, Kategori Yöneticisi.Yurtdışı Müşteri Temsilcisi, İnsan Kaynakları İş Ortağı, İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi, Stratejik Planlama Uzmanı, Laborant

Organizasyonel Tasarım ve Planlama Uzmanı, İdari İşler Sorumlusu, Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu, Konstrüktör Ressam, Muhasebe Sorumlusu, Malzeme Planlama Mühendisi, Altyapımcılar Mühendisi, Eğitim Planlama ve Uygulama Uzmanı, BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi Uzmanı, Maden İşletme Mühendisi.

İnsan Kaynakları Uzmanı, Muhasebe Sorumlusu, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Bakım Onarım Mühendisi, Ambar Memuru, Ağır İş Makineleri Operatörü, Nakit Yönetimi Uzman Yardımcısı, Satış Operasyon Sorumlusu, Konstrüktör Ressam, Kalite Şefi, Ana Veri Mühendisi, Güvenlik Görevlisi, Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni, Üst Düzey Yönetici Asistanı / Yönetici Asistanı" olarak açıklandı.

BAŞVURU SÜRECİ

Türkiye Şişecam Fabrikaları tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında detaylar alt kısımda verceğimiz bağlantı adresinde yer almaktadır.

 Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantı adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvurularını yapabilir ve açık pozisyonların detaylarını inceleyebilirler.

Ayrıca adaylardan talep edilen genel başvuru şartları arasında ise;

"En az lise mezunu olmak talep edilirken adayların askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekiyor.

Söz konusu kadrolara göre istenilen yaş aralığında olmak istenen şartlar arasında yer alıyor.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN: https://goo.gl/1xJhVF 

Üst kısımda yer alan bağlantı adresini internet tarayıcınızın arama satırına kopyalayınız ve enter tuşuna basınız...

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)