TÜVTÜRK 3 Farklı Kadro İçin Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

TÜVTÜRK tarafından personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. TÜVTÜRK 3 farklı kadroda personel alımı için ilan yayımladı. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 21.07.2018, 17:25
TÜVTÜRK 3 Farklı Kadro İçin Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

3 farklı kadro için personel alımı yapacağını duyuran TÜVTÜRK personel açığını kapatmak için ilanalr yayımlamaya devam ediyor.

İlan metni içerisinde yer alan detaylarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarına haiz olunması gerektiği ifade edildi.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

Yayımlanan ilanda ise alım yapılacak olan kadrolar;

"Araç Muayene Teknisyeni, Bakım Onarım Teknisyeni, Stratejik Destek-Araç Muayene teknisyeni" olarak ifade edildi.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Personel alım ilanı yayımlayan her kurum gibi TÜVTÜRK'te ilana başvuru yapacak adaylardan belirlenen koşulları sağlamalarını istiyor.

Bu şartlar ise;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İlan edilen açık pozisyonlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak (İlanlarda yer alan kadrolara lise önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilir), Görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, muaf sayılmak veya tecilli olmak, gerektiğinde vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, tercihen sektöründe 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, "B" sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

BAŞVURU SÜRECİ

TÜVTÜRK personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyuruyor. Temmuz ayının girmesiyle güncellenen alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar, başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için https://goo.gl/9CvPKP bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basınız.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)