Vodafone Personel Alımına Başvurular Devam Ediyor

Vodafone yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor.

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 30.04.2017, 16:51
Vodafone Personel Alımına Başvurular Devam Ediyor

Vodafone çeşitli kariyer siteleri aracılığıyla bir ilanını yayımlayarak kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurmuştu. İlana ilişkin başvuruların nasıl yapılacağı ve genel şartların neler olduğunu ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK İLLER

Vodafone personel alım ilanına İstanbul, İzmir, Sakarya, Antalya illerinde ikamet eden ve Kuzey Kıbrıs'ta ikamet eden adaylar başvuru yapabileceklerdir.

GENEL ŞARTLAR

Vodafone personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylardan Pozisyona göre en az lise mezunu olmak, Teknoloji ve mobil dünyayla ilgili gelişmeleri yakından takip eden, Esnek çalışma şekillerine ayak uydurabilen, MS Office ve internet kullanımına hakim, Başvuru yapılacak departmana göre belirlenen özel şartları taşımak şartlarını karşılamaları isteniyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vodafone personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki linki tarayıcılarının adres çubuğuna kopyalayarak yapacaklardır. Ayrıca pozisyonlara göre son başvuru tarihleri değişmektedir. 

http://www.kariyer.net/vodafone-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c1103-p1119/

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Yorumlar (0)