Yeni İlan Yayımlandı! Türk Telekom Yeni Mezun Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Bilindiği gibi Türk Telekom tarafından yayımlanan ilanla beraber kurum bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. İŞKUR üzerinden alımlar yapacağını duyuran Türk Telekom şimdi ise kariyer siteleri üzerinden yeni ilanlar yayımlayarak personel alımı yapacağını açıkladı.

Yeni İlan Yayımlandı! Türk Telekom Yeni Mezun Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Türk Telekom tarafından İŞKUR aracılığıyla personel alımı için ilanlar yayımlanmıştı.

İŞKUR üzerinden alım yapılacak personel alım ilanına başvurular devam ederken şimdi ise kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Türk Telekom personel alım ilanı başvuru şartları ve detaylarına yer verildi.

Kamupersoneli.net olarak Türk Telekom tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için derledik. Peki başvuru şartları neler? Adaylar başvurularını nereden yapacak? İşte detaylar.

İŞKUR ARACILIĞIYLA ALIM YAPILAN KADROALR

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilan içerisinde belirtilen kadro detayına göre alım yapılacak olan pozisyonlar;

"Bilgisayar donanım, Bilgisayar programcısı, Bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, Bilişim yönetim, Elektrik, Elektrik elektronik, Elektronik, Elektronik haberleşme, Elektronik teknolojisi, Elektrik enerji üretim, iletim ve dağıtım, Endüstriyel elektronik, Endüstriyel otomasyon, Ev cihazları teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme teknolojisi, İklimlendirme soğutma, İnternet ağ teknolojileri, Kontrol sistemleri teknolojisi, Mekatronik, Teknik elektrik, Telekominikasyon" olarak açıklanmıştı.

KARİYER SİTELERİ ARACILIĞIYLA ALIM YAPILAN KADROLAR

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilan içerisinde belirtilen kadro detayına göre alım yapılacak olan pozisyonlar ise;

Uzman Yardımcısı, Tekniker ve Yazılım Takım Lideri olarak açıklandı.

Askerlik ile ilişiğin olmaması (tamamlanmış ya da muaf), 30 yaşını aşmamış olmak, Sürücü belgesine sahip, erkek. Yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli olan, Sonuç odaklı, dinamik, sosyal çalışmak, İngilizce bilen,

İlanlara başvurular devam ediyor. Ancak son başvuru tarihi ile alakalı olarak net bir bilgi verilmedi. Adaylar başvurularını belirtilen şartları yerine getirerek yapabilirler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 1 yıl Önce

Basvuruyoruz da , geri dönüş yapan yokki, yalandan yere ilan açıp kendi adamlarını dolduruyorlar.