Yurtiçi Kargo Farklı İllerde En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Yurtiçi Kargo tarafından yayımlanan ilan ile farklı illerde ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere en az lise mezunu personel alımları yapılacağı duyuruldu. İlan detayları haberimizde...

ÖZEL SEKTÖR İŞ İLANLARI 02.12.2017, 16:08
Yurtiçi Kargo Farklı İllerde En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılık alanında sunduğu öncü hizmetlerin yanında, uluslararası taşımacılıkta da önemli adımlar attı.

Yurtiçi Kargo, hizmetleri kapsamında Türkiye genelinde farklı illerde görevlendirilmek üzere personel alımları yapıyor. Yayımlanan yeni ilana göre; farklı illerde kurye, sürücü ve kargo operatörü pozisyonlarında alımlar yapılacak.

Talep edilen şartlara durumu uyan ve başvuruları kabul edilen adaylar; İstanbul, Ankara, Çankırı, Kırıkkale başta olmak üzere; Bursa, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Düzce, Zonguldak, Kocaeli, Denizli, Burdur, Antalya, Isparta, Eskişehir, Uşak, Muğla ve İzmir'de görevlendirilecek.

İlana başvuru yapacak adayların; en az lise ve dengi okul mezunu olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmak şartlarını taşımaları gerekiyor. Ayrıca; yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, müşteri odaklı çalışabilecek olmak, ekip çalışmalarında başarılı olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor.

Alınacak kuryeler, kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak, kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak ve şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermekte görevlendirilecek.

Sürücü pozisyonunda alınacak personeller ise göreve çıkmadan önce aracın bakımını gerçekleştirmek, kargoların ilgili yerlere taşımasını sağlamak,  kargoların yükleme ve indirme işlemlerine yardımcı olmak ve raç ile ilgili her tür hasar, arıza ve kazayı zamanında ilgili yetkililere bildirmek ile görevlendirilecek.

BAŞVURU SÜRECİNE İLİŞKİN DETAYLAR

Yurtiçi Kargo, personel alım ilanına başvurular 1 Aralık 2017'de başladı. İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, https://goo.gl/azmE3X linki üzerinden başvuru yapabilecekler. Linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilan detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (1)
Ayeşe yılmaz 2 yıl önce
Nasıl başvuru yapılacak