23 Haziran İstanbul Seçiminde Adayların Pusuladaki Yerleri Belli Oldu!

23 Haziran 2019 tarihinde yeniden yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde yarışacak olan 4 parti ve 17 bağımsız adayın bulunduğu pusulada adayların yerleri belli oldu.

23 Haziran İstanbul Seçiminde Adayların Pusuladaki Yerleri Belli Oldu!

YSK kararıyla İstanbul'da iptal edilen ve yeniden yapılacak olan 23 Haziran Büyükşehir Belediye Başkanlığı  seçiminde adayların pusuladaki yerleri belli oldu.

Bu detaylara göre 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Başkanlığı için 4 parti ve 17 bağımsız adayın yarışacağı bildirildi.

Söz konusu pusulanın ilk sırasında Saadet partisi adayı yer alırken, İkinci sırada Vatan Partisi adayına yer verildi. Bunun yanı sıra pusulanın üçüncü sırasında ise CHP ve dördüncü sırada AK Parti adayı yer almaktadır.

Diğer yandna 17 bağımsız adayın ismi de parti logolarından ayrı bir bölümde 2 sıra halinde konumlandırıldı.

İŞTE PUSULA

EK-2

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:46
YORUM EKLE